3 lipca, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

MLB zawiesza Hectora Neresa, Dusty Becker

MLB zawiesza Hectora Neresa, Dusty Becker

Major League Baseball ogłosił dziś wieczorem, że lojalny Astros Hector Neres Cztery mecze zostały zawieszone za „celowe rzucenie”. Eugenio Suarez Marynarze w rejonie głowy, podczas gdy ostrzeżenia były na miejscu”. Został również ukarany grzywną w nieujawnionej wysokości. Neris odwołuje się od zakazu, zgodnie z raportem Chandlera Roma z Houston Chronicle (Link do Twittera). Pozostanie na aktywnej liście w trakcie trwania odwołania.

Kapitan Houston Dusty Baker został zawieszony na jeden mecz i ukarany grzywną nieujawnioną kwotą za działania Neris. Jest to standardowa procedura w takich sytuacjach iw rezultacie Baker opuści dzisiejszy mecz. (Menedżerom nie przyznaje się żadnych praw do odwołania.) Zastępca trenera Joe Espada będzie pełnił funkcję menedżera w jego miejsce, Tweety Brian McTaggart z MLB.com. Sam Espada został ukarany grzywną, podobnie jak jego koledzy z drużyny z Houston Omar Lopez i Troy Snicker oraz menedżer Seattle Scott Service.

Dyscyplina pochodzi z wczorajszego konkursu, kiedy siedzenia zostały oczyszczone po Neris On uderza nawigator morski Ty Francja Na szczycie dziewiątej rundy. Chociaż Francja nie wydaje się być niezadowolona z samego boiska, siedzenia zaczęły się kołysać po sporze o to, czy rzeczywiście w niego uderzył. Servais i Lopez zostali wysłani i obie strony ostrzegły.

Julio Rodriguez Francja podążyła rzutem po korcie z Homerem z dwóch przejazdów. Hitters później, Neris płyń szybko miska Za głową Suareza, sędzia gospodarzy Chris Guchion wybił zarówno Neresa, jak i Beckera. MLB uznał ofertę dla Suareza za celową, co doprowadziło do zawieszenia. Rywalizacja wczorajszego wieczoru była inauguracją trzech meczów pomiędzy dwoma rywalami z AL West.

READ  Colorado Avalanche przegapi obrońcę Samuela Gerrarda przez resztę sezonu ze złamaniem mostka podczas „egzaminu prawnego”