30 maja, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Niemcy vs Anglia: Liga Narodów – NA ŻYWO! | Liga Narodów

Anglia dokonuje pięciu zmian w wyjściowym składzie wybranym do pokonania Węgier. Kieran Trippier, John Stones, Bukayo Saka, Calvin Phillips i Raheem Sterling odnieśli 75. tytuł mistrzowski, zastępując Jamesa Justina, Conora Cody’ego, Trenta Alexandra Arnolda, Judda Bellinghama i Jarroda Bowena. Wszyscy spadają z ławki, z wyjątkiem kontuzjowanego Justina. Mark Guéhi wraca do zespołu.

Niemcy wprowadzają siedem zmian do zespołu, który we Włoszech został nazwany remisem. David Raum, Lukas Klostermann, Nico Schlutterbeek, Jonas Hoffmann, Ilkay Gundogan, Kai Havertz i były młody reprezentant Anglii Jamal Musiyala. Thilo Kerrer, Niklas Soleil, Benjamin Henrichs, Leon Goretzka, Timo Werner, Serge Gnabry i Leroy Sane ustępują.

różnica

Preambuła

Ostatnim razem, gdy ci dwaj wielcy rywale spotkali się – rok temu, spędź lub weź dwa tygodnie – Anglia Odnieśli jedno z najbardziej pamiętnych zwycięstw w swojej historii. Raheem Sterling i Harry Kane zdobyli bramki w końcówce na Wembley w wygranej 1/8 finału podczas Euro 2020, radosna okazja, która dała drużynie Garetha Southgate wiarę w awans do finału. Ale w czerwcu zeszłego roku mieli do czynienia z innymi Niemcami. A drużyna Joachima Loewa została pokonana w grupach przez Francję i przejęła kontrolę nad Węgrami. Teraz drużyna Hansiego Flicka jest niepokonana w dziewiątce, właśnie zremisowała z Holandią i Włochami na wyjeździe. Dobrze odzyskała rozpęd Mannschaft i naprawdę odzyskała siły.

Dla kontrastu, Anglia leciała w tym czasie, wygrywając osiem z dziewięciu, pewność siebie płynęła w jej żyłach, a motywacją było jej marzenie o zostaniu mistrzem Europy. Teraz wyszli z katastrofalnej porażki 1:0 na Węgrzech i na koniec długiego, pozornie niekończącego się sezonu mierzą się z absolutnie utalentowanym człowiekiem. Będą musieli się przegrupować dziś wieczorem w Monachium, albo znajdą się za ósemką Liga Narodów A3 zaledwie cztery dni po premierze. Rok – ponad dwa tygodnie – to w piłce nożnej bardzo długo. Rozpocznij w Allianz Arena o 19:45 GMT. To zależy!

READ  Alex Rodriguez rozrywa Yankees na kawałki za pokonanie drużyny Aarona Judge'a