18 sierpnia, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

To może być ostatnia walka Ezekiela Elliotta z Cowboys z powodu jego nadętego kontraktu

To może być ostatnia walka Ezekiela Elliotta z Cowboys z powodu jego nadętego kontraktu

Oxnard, Kalifornia – Od tego czasu Kowboje w Dallas Wystąpił Ezechiel Elliot Przez jedną z najgorszych dekad upadku we współczesnej historii czułem się, jakby zegar tykał po jego odejściu.

Jakiś bootcamp Echo również zorganizował środę, prezentując znajomą historię sprzed roku. Coś w stylu: Czego ta drużyna może się spodziewać w tym sezonie od Ezekiela Elliotta i jak długo może czekać, aż osiągnie swój elitarny poziom wynagrodzenia?

Odpowiedź zeszłego sezonu była obiecująca na początku, dopóki Elliott nie doznał częściowego pęknięcia PCL w tygodniu 4, co doprowadziło do tego, co ostatecznie stało się frustrującym regresem na pozostałe trzy miesiące harmonogramu. Elliott pozostał na boisku z powodu kontuzji, ale nie wyglądał na coś bliskiego jego najlepszemu poziomowi gry.

Rezultatem było pozasezonowe wzmocnienie dwóch pytań, które miały zaważyć na Elliocie w momencie, gdy upadł Sześć lat, przedłużenie o 90 milionów dolarów w 2019 r.: Jak elitarny może być Elliot, który się cofa, i kiedy ta odpowiedź staje na rozdrożu z jego pensją?

Dla niektórych to skrzyżowanie już istnieje. Rezultatem był obóz treningowy, na którym można zapytać, czy rok 2022 jest początkiem końca jego czasu w Dallas, o czym wydaje się, że nie myśli, mimo że pytania krążą wokół niego.

„Myślę, że to wielki sezon, ale nie można patrzeć zbyt daleko w przyszłość” – powiedział o swojej przyszłości Elliott. „Myślę, że jeśli skupisz się na każdym dniu, jeśli skupisz się na tym, aby mieć dobry dzień na obozie, jeśli skupisz się na przechodzeniu przez to tydzień po tygodniu, myślę, że wszystko sobie poradzi. I naprawdę nie sądzę, aby był powód, aby patrz tak daleko w dół. Myślę, że jeśli zajmę się swoją pracą na co dzień, będę na bardzo dobrej pozycji pod koniec sezonu.

READ  Były Steelers, Bears QB, mówi, że Mitch Trubesky był „dziwny jak awanturnik” w Chicago

Powrót Dallas Cowboys, Ezequiel Elliott, ma trudności z wywiązaniem się z ogromnego przedłużenia kontraktu od czasu podpisania go w 2019 roku (AP Photo/Tony Gutierrez)

Czy Zeke spotka taki sam los jak innych bogatych ludzi?

Niezależnie od tego, czy myśli o tym, czy nie, uzasadnienie kwestionowania umowy Elliotta nie zniknie w najbliższym czasie. Częściowo dlatego, że Cowboys mieli to ponownie w Tony Pollardzie, który czasami wykazywał większą zdolność do grania w bardziej ograniczonym użyciu. Również dlatego, że umowa Elliotta była najwyraźniej od samego początku poddana kontroli, dzięki serii elitarnych umów, które zamieniły się w brodawki franczyzowe. Zaczęło się od ciągłego tła katastrofy Todda Gurleya z Los Angeles Rams – Co spowodowało, że czteroletnie przedłużenie o 60 milionów dolarów przekształciło się w niezapomnianą katastrofę dla franczyzy.

To nie koniec, ponieważ wszyscy inni wysoko opłacani współcześni Elliottowi walczą o związanie końca z końcem. Jak dotąd Carolina Panthers nie uzyskały zwrotu z czteroletniego przedłużenia o 64 miliony dolarów Christiana McCaffreya. Poza tym Arizona Cardinals postanowili pozbyć się trzyletniego przedłużenia Davida Johnsona o 39 milionów dolarów na jeden sezon po tym, jak został z nią podpisany. Nawet pięcioletnie przedłużenie Alvina Kamary o 75 milionów dolarów z sezonu 2020 już balansuje na krawędzi krytyki, biorąc pod uwagę jego problemy zdrowotne w 2021 i Poza boiskiem zawieszenie może go kosztować w tym sezonie.

Wszystkie były opowieściami wspierającymi ideologię, która zakorzeniła się w całej lidze. Jedna z nich sugeruje, że cofanie okien powinno albo ograniczać się do ich początkowych transakcji, a następnie należy poradzić sobie z rozszerzeniami, prowadząc trudną transakcję i konstruując kontrakt z łatwym wyjściem.

Dallas nie zrobił tego z Elliottem, ku rozczarowaniu fanów, którzy najwyraźniej byli sfrustrowani graczem, którego najlepsza produkcja pojawiła się w jego pierwszych czterech sezonach, a następnie zniknęła po 2019 roku. Teraz 2022 wkracza w kolejne sezony kontuzjowanej lub nieefektywnej gry, gdy Pollard wciska więcej Touchów na boisku.

READ  MLB zawiesza 12 zawodników i trenerów do ról w bójce Seattle Mariners i Los Angeles Angels; Phil Nevin otrzymuje 10 meczów

Okoliczności otaczające Elliotta czasami nie pomagały, takie jak kontuzja Daka Prescotta pod koniec sezonu w 2020 roku i załamanie linii ofensywnej, która nastąpiła później. Elliott grał również w zeszłym sezonie z powodu kontuzji ACL, gdzie mógł zamknąć się, aby się rozciągnąć, zamiast grindować wszystko, co mógł, odgrywając niewdzięczną rolę za blokowanie górnej półki na polu obrony.

Umowa skomplikuje decyzję w Dallas

Sama dostępność nie zmieni rzeczywistości oczekiwań w tym sezonie, kiedy Elliott wydaje się wchodzić na kij pomiarowy „odbicia lub inaczej”. Przynajmniej tak to wygląda. Warto zauważyć, że za rok jego ekonomia nie będzie taka prosta.

Chociaż temat nadchodzącego potencjalnego startu Elliotta poza sezonem już zyskał popularność, aby wejść do tego obozu, liczby nie są tak ograniczone, jak się wydaje. Tak, ma niezabezpieczoną pensję podstawową w wysokości 10,9 miliona dolarów w 2023 roku. Ale ma też 11,86 miliona dolarów w różnych premiach, które przyspieszą do limitu wynagrodzenia jako martwe pieniądze, jeśli zostanie sprzedany lub zwolniony w przyszłym sezonie.

Na najbardziej podstawowym poziomie kwestia pieniędzy kontra talent jest prosta. Cowboys mogli pozbyć się Elliotta i pobrać 11,86 miliona dolarów, albo zatrzymać go i pobrać 16,72 miliona dolarów. Porównując te dwie liczby, sprowadza się to do tego, czy Elliott jest wart dodatkowych 4,86 ​​miliona dolarów w 2023 roku. A jeśli nie, to jaki gracz zastąpi Elliotta na liście w 2023 roku za jedyne 4,86 ​​miliona dolarów.

„Pytanie brzmi, czy w tym roku nadal spada” – powiedziało Elliott źródło ligowe. „Wydaje się, że jest graczem w upadku. Jeśli tym jest, może to być tylko skromny spadek do czasu podjęcia tej decyzji. Jeśli zabijesz ją w tym roku, oczywiście znasz odpowiedź, ponieważ jesteś nie zdobędzie dla niego lepszego zawodnika. [$4.86 million] by go zastąpić. Ale jeśli w tym roku spadnie ponownie, nie ma znaczenia, ile pieniędzy zaoszczędzisz, czy nie. W tym momencie najlepiej skorzystać z oszczędności i przenieść szansę na gracza, który może z tym więcej zrobić.

READ  Kardynałowie podpisują Alberta Pujols

To podsumowanie jest tam – ten który Jest to pytanie, z którym muszą sobie radzić kowboje.

Jak dobry będzie Elliott w 2022 roku, a ile będzie kosztować wymiana w 2023 roku? Te pytania dotyczą kolejnych dwóch sezonów i nie tylko. Dallas to wie. Właśnie dlatego sztab szkoleniowy i front office nadal używają dowolnego języka, jaki potrafią, aby dowiedzieć się, dlaczego nadal jest ważny dla zespołu.

Dlatego czołowi gracze Stephen Jones mówi, że „nikt nie konkuruje tak jak Zeke”, jakby to był punkt danych, który kompensuje różnicę między wynikami a wynagrodzeniem.

Dlatego trener Mike McCarthy nazwał go „kluczowym graczem”, który robi „wszystkie dodatkowe drobiazgi”, głównie dlatego, że wie, że Elliottowi brakuje dużych statystycznych „rzeczy”, które ułatwiają uzasadnienie jego pensji.

The Cowboys szukają powodów, aby utrzymać Elliota w owczarni, dopóki nie powróci do stylu gry, który w końcu domaga się jego miejsca w 2023 roku. Jeśli może to zrobić, istnieje uzasadnienie finansowe. Gdyby nie mógł, podjąłby za nich decyzję kowbojów, bez względu na to, co tym razem było winne.

Trener Dallas Cowboys Mike McCarthy (z prawej) nadal wyraża swoje poparcie dla Ezequiela Elliotta, nawet gdy pojawiają się pytania dotyczące przyszłości Elliotta w zespole.  (Zdjęcie: Cooper Neal/Getty Images)

Trener Dallas Cowboys Mike McCarthy (z prawej) nadal wyraża swoje poparcie dla Ezequiela Elliotta, nawet gdy pojawiają się pytania dotyczące przyszłości Elliotta w zespole. (Zdjęcie: Cooper Neal/Getty Images)