26 listopada, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

MLB Wild Card: Desperackie Phillies pokonały Nationals za złą passę

MLB Wild Card: Desperackie Phillies pokonały Nationals za złą passę

WASZYNGTON – Obywatele Waszyngtonu udowodnili, czego potrzebowali wycofujący się Phillies w piątkowe popołudnie.

Phillies pokonali Rain i Nationals 5-1 w pierwszym meczu, strzelając podwójną główką w stolicy kraju.

Billy Walter miał solidny początek i poprowadził Rhysa Hoskinsa na wczesną trasę koncertową ze swoim trzydziestym domem i późną trasę z singlem RBI.

Zwycięstwo sprawiło, że Phillies mieli przewagę nad Milwaukee Brewers do gry w walce o trzecie i ostatnie miejsce w Lidze Narodowej. Phils ma rozstrzygnięcie remisu na Milwaukee, więc umieszcza swoją magiczną liczbę na wejście do gry po sezonie o piątej. W wyścigu może być więcej akcji później w piątek wieczorem, kiedy Phillies rozegrają swój drugi dwugłowy mecz przeciwko Nationals i będą gospodarzami Miami Brewers.

Phillies weszli do Waszyngtonu, przegrywając pięć z rzędu i 10 z 13 wcześniej. Byli „zawstydzeni” – by użyć słowa Jan Segura – przez poprzednie trzy dni na Wrigley Field, zdobywając tylko trzy przejazdy, podczas gdy zostali porwani przez młode.

Teoretycznie skromni tubylcy (54-102) uważali, że jest to po prostu recepta, której Phillies potrzebują, aby odzyskać – lub przynajmniej zacząć czuć się lepiej. Phillies zdominowali Waszyngton, zdobywając 13 zwycięstw w 15 poprzednich spotkaniach w tym sezonie. Zwycięstwo w pierwszym meczu poprawiło Phils do 14-2 przeciwko najgorszej drużynie w głównych turniejach. Muszą wlewać to do wieczornego kubka i przez resztę serii czterech gier.

Oczywiście pogoda może być problemem, ponieważ pozostałości huraganu Ian zaczynają wtaczać się w okolice Waszyngtonu. Deszcz spodziewany w piątek wieczorem i przez cały weekend.

Aktualizacja: 2 piątek mecz został przełożony z powodu deszczu. Phillies i Nationals mają zagrać osobny wpis w sobotę o 13:00 i 19:00.

Phillies nie trafili Homera i mieli tylko dwa dodatkowe trafienia w Chicago. Hoskins przełamał suszę bez domu jednym strzałem przeciwko Erikowi Fede w pierwszej połowie. Później w tej zmianie JT Realmuto ukradł swoją bazę 19 i 20, stając się drugim graczem w historii ligi, który osiągnął 20 przechwytów i 20 graczy w tym samym sezonie. Hall of Famer Pudge Rodriguez uderzył 35 Homera i ukradł 25 baz w 1999 roku.

READ  Patrick Mazeika wygrywa mecz u siebie dla Mets

Brandon Marsh strzelił dwie bramki i został wyeliminowany z Segury w czwartym meczu, a Phils rzucili się do niezarobionego meczu w szóstym, zanim Hoskins strzelił gola w dziewiątym.

Walther zrobił sześć przystanków i poddał się tylko trzy razy. Szedłem dwa i uderzył sześć. Lewa ręka znakomicie sprawdziła się w roli rotacji pakowania. Phils miał 7-2 w ostatnich dziewięciu meczach.

Zach Evelyn, Jose Alvarado i Ceranthon Dominguez zakończyli mecz. Dominguez nie był bystry. Załadował zasady przed zakończeniem gry rzutem karnym i rzutem karnym.

Noah Sendergaard ma rozpocząć mecz Phillies z praworęcznym Tommym Romero, który rozpocznie swoją drugą główną kampanię ligową.