18 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Punkty Chargers-Colts, na wynos: Justin Herbert błyszczy, Nick Foles odpada, gdy Los Angeles zdobywa miejsce w play-off

Punkty Chargers-Colts, na wynos: Justin Herbert błyszczy, Nick Foles odpada, gdy Los Angeles zdobywa miejsce w play-off

Wszystko jest ustawione, aby Chargers znów utknęli na sobie. Mając szansę na zdobycie miejsca w play-off w poniedziałkowy wieczór przeciwko chwiejącym się Colts, Los Angeles ledwo zdołało zdobyć ogromną przewagę w 16. tygodniu w czasie największej oglądalności. Gwiazda bezpieczeństwa Derwin James został wyrzucony wcześniej z powodu nielegalnego trafienia. Rozgrywający Justin Herbert kopnął piłkę szeroko, aby nadać Indianapolis impet w czwartej kwarcie. To nie ma znaczenia. Ponieważ debiut Nicka Folesa jako najnowszego wypełnienia QB Colts był tak słaby, jak to tylko możliwe. Rywal z AFC West, Brandon Staley, opuścił Lucas Oil Stadium ze zwycięstwem 20:3 i, co ważniejsze, chciał przejść do sezonu posezonowego, świętował z przodu i miał dość produkcji Herberta.

Po spadku do 4-10-1 z piątą porażką z rzędu pod wodzą tymczasowego trenera Jeffa w sobotę, Colts przez jakiś czas utrzymywali bliskość, ale ostatecznie nie mogli się równać z Los Angeles, które nigdy nie jest daleko w tyle w konkursie .

Oto kilka dodatkowych punktów z poniedziałkowego zwycięstwa Chargers:

Dlaczego ładowarka wygrała?

Mają kogoś, kto potrafi rzucać piłką. W nocy, kiedy Indy mógłby zrujnować szansę LA na miejsce w play-off, gdyby nie zagranie QB z trzeciej struny z piłką bohatera za tandetną linią O w pierwszym snapie, Chargers dostali „W”, ponieważ ich sygnalizator, Justin Herbert, Rób wystarczająco dużo uderzeń w terenie. Austin Eckler znów był żywy, choć nie zawsze na ziemi, więc to laser Herberta uratował dzień, karmiąc Keenana Allena (11 chwytów, 104 jardy), aby Los Angeles pukało do drzwi. Obrona Brandona Staleya była równie ważna, jeśli nie ważniejsza, stale śledząc Nicka Folesa i grając oportunistyczną piłkę w drugorzędnym meczu, nawet po tym, jak stracił gwiazdę bezpieczeństwa Derwina Jamesa w pierwszej rundzie. Sześciu różnych graczy odnotowało swoje zwolnienia do końca wieczoru, podczas gdy duet Asante Samuel Jr. i Michael Davies byli w drodze.

READ  Chris Middleton z Bucks odrzucił opcję gracza za 40,4 miliona dolarów, źródła podają: Co to oznacza dla Milwaukee

Dlaczego źrebaki przegrały

Linia ofensywna znów była powolna, oddając siedem worków i dziewięć trafień QB. Ale niestety nikt nie oceniał ich lepiej niż Nick Foles, którego mentalność wielkiej gry była mile widzianym pomysłem na obrotowe drzwi Coltów pod środkiem, ale jego wyczucie czasu i podejmowanie decyzji były niepewne przez całą noc. Kiedy nie został połknięty przez front Los Angeles, Foles często uderzał w niezamierzone cele poza bramą, dając Chargers trzy typy (i prawie więcej). Matt Ryan czy Sam Ellinger może nie byli dużo lepsi, ale nie mogli być dużo gorsi. Szkoda też, ponieważ krach ofensywny zmarnował solidną noc dla obrony Gusa Bradleya, który grał szybko i agresywnie zarówno z przodu, jak iz tyłu.

punkt zwrotny

Colts utknęli w pobliżu, pozostając w odległości 10 w głąb gry, pomimo kilku strat z piłką w ręku. Mając szansę na zbliżenie się, a może nawet odkupienie niechlujnej ofensywnej nocy, ustawili się w szeregu, aby przejść na 4 i 1 z 12-jardowej linii Chargers, rozpoczynając ostatnią kwartę. Ale podstęp QB Nicka Folesa nie udał się, gdy Drue Tranquill wepchnął grę, oddając piłkę Herbertowi i spółce. , który natychmiast udał się na 12-meczową jazdę TD, aby zakończyć decyzję.

Grać w grę

Byłoby fajniej, gdyby Keenan Allen trzymał się na boisku, ale ten laser Herberta w triku pomógł Los Angeles zwiększyć prowadzenie do 10-3 przed przerwą. Potwierdziła również, że Chargers QB ma jednego z najlepszych obrońców w grze:

Co wtedy

The Chargers (9-6) wrócą do domu w Nowy Rok, aby gościć Rams (5-10), którzy zdmuchnęli Broncos w Boże Narodzenie, co skłoniło Denver do zwolnienia głównego trenera Nathaniela Hacketta. W międzyczasie Colts (4-10-1) wyruszą w trasę, by zmierzyć się z Giants (8-6-1), którzy w sobotę polegli z Wikingami, ale chcą zabezpieczyć jeden z NFC Dzikie miejsce w finałach.

READ  Były żołnierz USC QB Malachi Nelson, rekrut nr 1 w 2023 r., wybiera Boise St. Louis.