28 stycznia, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Mennica Polska SA: Już dostępne za złoto inwestycyjne w nowym centrum sprzedaży w Rzeszowie przy Mennicy Polskiej

15 października w południowo-wschodnim Rzeszowie, stolicy województwa podkarpackiego, Mennica Polska otworzyła nowy punkt sprzedaży złota inwestycyjnego. Jako zaufany dostawca z wieloletnim dziedzictwem, rozpoznawalną marką i rozległą wiedzą, Putina gwarantuje solidną możliwość inwestowania w złoto bulionowe.

Gdzie kupić złoto inwestycyjne w Rzeszowie?

Ostatnio inwestycje w złoto stają się coraz bardziej popularne nie tylko wśród dużych inwestorów, ale także wśród drobnych oszczędzających, którzy regularnie odkładają niewielkie kwoty. Wychodząc naprzeciw potrzebom tych dwóch grup inwestorów, Mennica Polska otworzyła w grudniu br. w Rzeszowie (ul. Lisa Kuli 4/2) szerokie punkty sprzedaży wyrobów ze złota inwestycyjnego Mennicy.

Na co zwrócić uwagę kupując złoto jako inwestycję?

Inwestowanie w złoto jest cenne ze względu na proste i łatwe zasady zakupu oraz niski próg wejścia. Znana i rozpoznawalna marka to jednak nie tylko gwarancja najwyższej jakości, ale przede wszystkim zapewnienie łatwości sprzedaży w nagłych przypadkach.

Dlaczego warto kupować złoto w Mennicy Polskiej?

Doświadczenie i rzetelność to znaki firmowe Mennicy Polskiej, która może poszczycić się 255-letnią tradycją. W przeciwieństwie do wielu firm na rynku, które działają wyłącznie jako pośrednicy, Mennica Polska posiada własny, nowoczesny zakład produkcyjny i zaawansowane technologie produkcji. Złote produkty inwestycyjne firmy są produkowane w tej samej prasie co monety w naszych portfelach. Fakt, że produkty własne Mint stanowią blisko 60 procent sprzedaży złota, potwierdza ogromne zaufanie klientów do marki.

READ  Druga porażka siatkówki-polskie ramię Japonia, Brazylia powstrzymuje Stany Zjednoczone