29 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Matty Cash z Aston Villa ubiega się o polski paszport na międzynarodowy awans

Cash ma prawo do obywatelstwa przez matkę, której rodzice pochodzą z Polski, i obecnie nadzoruje transfer przynależności międzynarodowej z możliwością rozmowy telefonicznej z Wielkiej Brytanii.

Ładowanie wideo

Film niedostępny

Anglia nie stwarza „jasnych możliwości” – Gareth Southgate

Aston VillaW sprawie Matty Cash złożył wniosek o polski paszport i ma dokonać przełomu w zmianie lojalności międzynarodowej.

24-letni Słowak, ma polskie korzenie poprzez matkę, której rodzice wyemigrowali do Anglii podczas II wojny światowej.

Pieniądze z podpisywania błyszczały w kolorze bordowym i niebieskim Las Nottingham Za 16 16 milionów latem ubiegłego roku został przeniesiony z latającego skrzydłowego do strażnika na Stadionie Miejskim.

Używany w sobotę skrzydłowy przez menedżera Deana Smitha Everton Podróżując do Villa Park, trafił crackera słabą lewą nogą, zdobywając bramkę w drugiej połowie i otwierając własne konto uderzeń w Midlands.

Następny na liście osiągnięć Casha może strzelić swojego pierwszego gola na arenie międzynarodowej Weekendowe spekulacje Mówi się, że ruch postępuje.Matty Cash z Aston Villi może zostać ogłoszony jako grający dla Polski
(

Obraz:

Obrazy Getty’ego)
Ojciec Casha, mówi Stuart, grał w swojej karierze futbolowej podczas podróży do Chesterfield i Brentford. Fakty dotyczące gry Przekazał aktualizację sytuacji w poniedziałek.

Cash SR potwierdził: „Jesteśmy w trakcie zbierania dokumentów wymaganych do uzyskania przez Matta polskiego obywatelstwa.

„Rozpoczęliśmy ten proces kilka miesięcy temu i powinien się on niedługo zakończyć. Współpracujemy w tej sprawie z polskim oddziałem w Londynie.”

West Ham Napastnik Michael Antonio chciał reprezentować najnowszego Anglika i Jamajczyka, aby decydować o jego międzynarodowych perspektywach.

„Mattie chce sprawdzić się na arenie międzynarodowej” – dodał Stuart. „Grał w drugim sezonie Premier League Kolejną poprawą będą występy reprezentacji narodowych. „Cash może wkrótce zagrać pod Paulo Sousą i Robertem Lewandowskim
(

Obraz:

Diffoty Images autorstwa Mattisa Slotkovsky’ego / Getty Images)

Czy Kash chce teraz grać dla Polski, czy powinien poczekać na wezwanie Anglii i spróbować szczęścia? Daj nam swój werdykt Tutaj.

„Jeśli Federacja Polska wyrazi zainteresowanie, mój syn jest otwarty.”

W obliczu ostrej rywalizacji o gotówkę, by zagrać dla Anglii, juniorzy Reese James i Trent Alexander-Arnold zajmują obecnie miejsca w składzie Garetha Southgate, podczas gdy Kieran Tripper i Kyle Walker są bardziej zaangażowani.

Gole Harry’ego Kane’a i Damiena Skymansky’ego w Warszawie pomogły obu krajom zremisować 1:1 w ostatnich eliminacjach do Mistrzostw Świata.

Prawy obrońca, stworzył nas Drużyna tygodnia w Premier League, Zapytany o grę dla Polski w 2020 roku Sky Sports: „Moja matka [Babara] W rzeczywistości połowa to Polacy i biegle włada językiem.

– Miałem kontakt z moim agentem w sprawie gry dla Polski. To coś, co widzę. Muszę dobrze grać i robić postępy, zanim podejmę jakąkolwiek decyzję. Dobrze mieć opcję.

Kiedy w październiku ogłoszono ostatni skład Paulo Sousy na eliminacje z San Marino i Albanią, fani żartobliwie pytali, gdzie jest gotówka.

Jacob Kyatkovsky, menedżer ds. mediów w Polsce, zbagatelizował doniesienia Świergot Zanim tata Stuart potwierdził wiadomość.

Pieniądze są w porządku Chelsea Środa w trzeciej rundzie Pucharu Karabachu dla Villi.

Oczekuje się, że Smith wkrótce skomentuje wiadomość o możliwej międzynarodowej zmianie całego jego pleców, stając w obliczu kolejnego testu przeciwko jednemu z tak zwanej Wielkiej Szóstki w Premier League.

„To są gry, które lubimy. Chcemy rzucić sobie wyzwanie i mamy nadzieję, że możemy” – powiedział szef złoczyńcy. – Na tym poziomie nie ma łatwych meczów. Graliśmy z Chelsea i Evertonem, a teraz gramy z Chelsea. Manchester United I Tottenham.

„Zwycięstwo nad Evertonem posunie nadzieję i optymizm wszystkich naprzód”.


Czytaj więcej

Czytaj więcej
READ  Jesteśmy gotowi gościć broń nuklearną - POLITICO