23 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

NAVTOR otwiera polskie biuro

Anders Holm, CTO, polski Office Manager Jacek Massota i CEO NAVTOR Tor Svanes. (Zdjęcie: NAVTOR)

NAVTOR otworzył nowe biuro w Gdańsku poświęcone przyspieszeniu rozwoju rozwiązań opartych na klientach i sztucznej inteligencji oraz dodaniu istniejących sieci rozwoju oprogramowania w Houston, St. Petersburgu i norweskim Egersund.

Dyrektor generalny NAVTOR, Dor Swans, postrzega ten ruch jako kontynuację ewolucji firmy, ponieważ buduje wizjonerskie portfolio produktów zbudowane na fundamencie jej wiedzy na temat e-nawigacji i inteligentnej wysyłki.

„Naszą wizją jest zawsze oferowanie klientom zaawansowanej wydajności, bezpieczeństwa, przejrzystości i kontroli poprzez nasze innowacje w e-nawigacji i przekształcenie ich w kompleksowe, zintegrowane inteligentne rozwiązanie wysyłkowe” – powiedział Swans.

Na początku tego roku ogłosiliśmy nasze przybycie na arenę optymalizacji wydajności, kiedy uruchomiliśmy aplikację NavFleet do zarządzania okrętami i kupiliśmy Houston’s Dress Solutions. Wykorzystuje nasz unikalny ekosystem cyfrowy dla nas i naszych klientów – obszar, który dostrzega największy potencjał – który płynnie łączy statki, wybrzeża i całe firmy, aby uwolnić moc danych i motywować do podejmowania lepszych decyzji biznesowych. Wejście do Polski należy postrzegać w tym kontekście: stworzenie światowej klasy zespołu programistycznego, który dostarcza światowej klasy, zintegrowane i prawdziwie transformujące rozwiązania.

NAVTOR wyznaczył Jacka Masottę, doświadczonego inżyniera oprogramowania morskiego, na kierowanie biurem jako Country Manager. Teraz stworzy zespół programistów w mieście, które łączy talenty cyfrowe z morską tradycją i zrozumieniem.

Dyrektor techniczny NAVTOR Anders Holmes powiedział, że rozwija zarówno zespół dostarczania produktów, jak i technologii, dodając 15 nowych pracowników tylko w zeszłym roku. Mówi, że inwestowanie w Polsce jest częścią starannie skonstruowanej strategii rozwoju: „Chcemy kontrolować własne losy i dostarczać klientom innowacje (i korzyści), których nikt inny nie może. Mocno wierzymy, że nasze rozwiązania pozwolą statkom wszędzie wdrażać bardziej ekologiczne rozwiązania. , bezpieczniejsze, bardziej rentowne operacje. Z Jackiem i jego zespołem możemy przyspieszyć rozwój i pomóc naszym klientom wyprzedzić konkurencję.

READ  Bryce Mills zmierzy się z Damianem Tymosem na karcie Usyk vs Dubois w Polsce - Ring News 24

Polski zespół skupi się na rozwoju i wdrażaniu rozwiązań chmurowych (w oparciu o usługę Microsoft Azure) oraz narzędzi do monitorowania i wspomagania decyzji wspomaganych przez sztuczną inteligencję.