31 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Matt Cash po raz pierwszy pojawia się w polskim zespole

Obrońca Aston Villa Matty Cash Po raz pierwszy jest członkiem polskiej drużyny.

Wniosek gotówkowy o nadanie obywatelstwa polskiego został podpisany w zeszłym miesiącu. Polski FA ujawnił, że z Cashem skontaktowano się po raz pierwszy w sprawie reprezentowania kraju „dwa lub trzy lata temu”.

Sportowcy Zgłoszone 24-letni Cash był zainteresowany reprezentowaniem kraju ojczystego swojej matki w 2019 roku, kiedy dążył do miejsca w kadrze Polski na Euro 2020.

Podpisując wniosek o obywatelstwo w zeszłym miesiącu, Cash powiedział: „To bardzo ważny dzień dla mnie i mojej rodziny”.

„Mój wniosek o nadanie obywatelstwa polskiego został zatwierdzony przez polskie władze. Dziękuję Prezydentowi, mojej rodzinie i innym osobom za pomoc w tym.

„Czas na nowe wyzwania. Zrobię co w mojej mocy dla tego kraju.”

Polska kontra Andora i Węgry Drugie miejsce w eliminacjach do Mistrzostw Świata FIFA 2022 w przyszłym miesiącu oraz w grupie I – trzy punkty straty Anglia.

Ponieważ Anglia już zremisowała i pokonała Polskę w tej rundzie kwalifikacyjnej, Cash prawdopodobnie nigdy nie zmierzy się z ojczyzną.

Cash, który był w rankingu Wycombe Wanderers i Nottingham Wilds, nie reprezentował Anglii na poziomie młodzieżowym.

READ  Kwiat konopi do Polski | Farma tygodniowo