18 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nowa Europa zamyka wysokie wyprzedaże na polskich Oskarach Z nadzieją „Nie zostawiaj śladów”

Sprzedaż filmów w Nowej Europie Zamyka więcej umów ”Brak śladów”, „Polski Dyrektor Jan P. Światowy debiut konkursu od Matussiskiego („Ostatnia rodzina”) Festiwal Filmowy w Wenecji I będzie reprezentować Polskę w wyścigu Oscarów 2022.

Wyprodukowany przez Aram Film, firmę produkcyjną Johna Comasa Nominacja do OscaraCiało Chrystusa”Film został sprzedany do Estonii (Austin Film), Słowacji (Słowackie Kluby Filmowe Asson.), byłej Jugosławii (Demiurk), Portugalii (Films 4U) i Hiszpanii (Filmin).

Nowa Europa była wcześniej zakontraktowana do Francji (dystrybucja Memento Films), Penelox (dystrybucja Image Film), Wielkiej Brytanii i Irlandii (filmy współczesne), Litwy (Scnorama), Węgier (Mosinet), Grecji (Sinobo), Szwecji (Lucky Docs). ) I Czechy (Aero).

Osadzona w Warszawie w latach 80. „Leave No Trace” opiera się na prawdziwej historii młodego mężczyzny (Thomas Zitek), który widzi swojego przyjaciela (Matthews Korsky) dotkliwie pobity przez policję. Musi stawić czoła pełnej sile reżimu komunistycznego, który wykorzystuje tajne służby, policję, media i skorumpowany wymiar sprawiedliwości do popełnienia morderstwa w sądzie.

mówi Różnorodność Przed premierą wenecką filmu Matuszyński powiedział, że od razu zainspirowała go książka Cezarego Łazarewica „Nie zostawiaj śladów: sprawa Grzegorza Przemyka”.

„Jednym z pytań, które przyszło mi do głowy podczas czytania tego było, ile rzeczy naprawdę możesz się dowiedzieć o tym, co się tam wydarzyło? Ile prawdy możesz uzyskać?”, powiedział.

Wyprodukowane przez „Nie zostawiaj śladów” Jestem Potsack Wyprodukowany w koprodukcji z Anetą Hickinbotham, Les Contes Modernes, Arte France Cinema, Auvergne-Rhône-Alpes-Cinéma, Canal Plus, Background Films, Magiclab, Telewizją Czeską i Mazowieckim Warszawskim Funduszem Filmowym za film Aurum. Film został wyprodukowany przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej, Regionu Provence-Alps-C டிte d’Azur i Regionu Auvergne-Rn-Alps, we współpracy z Centre National to Cinema et d’Image Anime i Czeskim Funduszem Filmowym .

Nowej Europy AFM Wenecki wybór konkursowy na łupkowe „odbicie”, Walentyn Wasjanowycz; Premiera Platformy Toronto „Cicha kraina”, Aga Voskiska; „Inni ludzie” Aleksandry Derbińskiej; I „miejsce o nazwie Godność” Helmera Madiasa Rojasa z Chile. Jest to odpowiedź na nadchodzący thriller kryminalny Toma Hardymana „Medusa Deluxe”, który ma się odbyć w 2022 roku.

READ  Vestas zdobywa zamówienie na 139 MW w Polsce