18 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Inwestor sprzedaje w Portland i kupuje w Polsce

Centrum Handlowe Polish Crossing w 1385 Main Street w Polsce zostało przejęte przez JH Holdings od JTK Holdings. Polskie Liceum Regionalne jest w tle po prawej stronie. Russ Tillingham / Sun Journal

Sprzedaż i inscenizacja Buzza w tym tygodniu.

Po pierwsze: po roku na rynku Centrum Handlowe Polish Crossing przy ulicy Głównej 1385 w Polsce ma nowych właścicieli, którzy mają nadzieję, że wkrótce zdobędą dwóch nowych najemców.

JH Holdings kupił trzypiętrową Plastę o powierzchni 19 893 stóp kwadratowych od JDK Holdings.

Dunkin, Tunnel, Family Dollar, Northeast Bank i Sago Bay BT już istnieją, dwa wakaty są zapełniane, jeden 1661 stóp kwadratowych i jeden 2760 stóp kwadratowych.

Paul reklamuje te lokalizacje jako „najlepszą okazję dla restauracji szybkiej obsługi, salonów, sklepów ogólnospożywczych/sklepów monopolowych, użytkowników zdrowia i nie tylko”.

JH Holdings kupił od JTK Holdings Centrum Handlowe Polish Crossing przy 1385 Main Street w Polsce. Najemcy to Dunkin, Tunnel, Family Dollar, Northeast Bank i Sago Bay BT. Do obsadzenia są dwa wakaty. Russ Tillingham / Sun Journal

Nowi nabywcy związani z Polską i Lake Thompson sprzedali budynek o powierzchni 2235 stóp kwadratowych przy St. John Street w Portland przed zakupem Polish Crossing w ramach transakcji podatkowej 1031 odroczonej. .

„Sprzedaż jednego małego budynku i nabycie trzech dużych budynków jest jak strategia wygrywająca w monopolu” – powiedział Siegfriedson. „Była to okazja do sprzedaży bardzo cenionej nieruchomości i zakupu bardzo dużego majątku o wysokim potencjale zwrotnym i znacznym rocznym zwrocie. Perspektywy długoterminowe są doskonałe, ponieważ wiemy, czego brakuje w polskiej społeczności i pomożemy wypełnić luki na rynku.

Ankieta mówi

Ostatnie kilka tygodni było mieszanką wyników ankiet dotyczących Maine.

Z NextVacay.pl, Moguncja otrzymała ocenę 6 na 10 w swoim „wskaźniku przyzwoitości” w turystyce, co było bardzo niegrzeczne.

READ  Premier RP wzywa do reform przeciwko „imperializmowi” UE - Welt op-ed

Stan Connecticut i Waszyngton zajmują cztery najniższe miejsca w kraju, a Alaska ósme najwyższe w ankiecie.

Może popracować nad naszymi nawykami, a może nie pocić się?

I od CreditNinja.comPrzeciętny nieletni zaczyna panikować z powodu przejścia na emeryturę w wieku 29 lat. Średnia krajowa to 25.

Z ankiety: „Jeden na pięciu twierdzi, że kryzys finansowy wywołany przez epidemię zmusił ich do ponownego rozważenia planowanego wieku emerytalnego”.

Szybkie sukcesy na wizytach biznesowych, eventach i eventach. Czy jest brzęcząca nuta? Skontaktuj się z pisarką personelu Katherine Skelton pod numerem 689-2844 [email protected]


Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Po przesłaniu adresu e-mail konta wyślemy Ci e-mail z kodem resetowania.