18 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Majora's Mask pojawi się na Nintendo Switch w dniu premiery Elden Ring

Majora’s Mask pojawi się na Nintendo Switch w dniu premiery Elden Ring

To już oficjalne: oznacz 25 lutego w swoim kalendarzu jako dzień, w którym spędzisz godziny na walce z wrogami i rozwiązywaniu zagadek w pokręconym świecie fantasy. gdy? elden pierścień? Nie, mówię o nim The Legend of Zelda: Maska Majory. Nintendo potwierdziło, że klasyczna gra Zelda zostanie dodana do biblioteki N64 na Nintendo Switch Online w przyszłym tygodniu.

Maska Majora Został wydany w 2000 roku i wizualnie przypomina swoją poprzedniczkę, Ocarina of Time. Jest to jednak znacznie mroczniejsza i zupełnie inna gra, która opiera się na powtarzającym się trzydniowym cyklu, w którym Link musi wymyślić, jak uratować świat przed zbliżającym się zniszczeniem przez księżyc. Remake 3DS, zwany The Legend of Zelda: Maska Majory 3Dwydany w 2015 roku.

Gry na Nintendo 64 są dostępne dla nowych subskrybentów Nintendo Switch Online Dodatek za 49,99 USD/rok Poziom usług. Dodatek zawiera także wybór gier Sega Genesis i dodatkową zawartość dla Przejście dla zwierząt: nowe horyzontyOprócz Następne DLC dla Mario Kart 8 Deluxe. Maska Majora Jest to dwunasta gra N64, która zostanie dodana do biblioteki; Obejmuje przyszłe potwierdzone tytuły trzask pokemoni Mario Golfi Kirby 64: Kryształowe OdłamkiI F-Zero X.

READ  Ikea wysyła prawników po niezależnego programistę, aby stworzyli horror o sklepie meblowym