12 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ogłoszono The Legend of Zelda: Majora's Mask Nintendo Switch Online + Expansion Pack.  Ogłoszono datę premiery

Ogłoszono The Legend of Zelda: Majora’s Mask Nintendo Switch Online + Expansion Pack. Ogłoszono datę premiery

The Legend of Zelda: Majora’s Mask będzie oficjalnie dostępne dla wszystkich członków Nintendo Switch Online + Expansion Pack 25 lutego 2022 roku.

Nintendo podzieliło się wiadomościami na Twitterze wraz z nowym zwiastunem drażniącym części przygody N64, która następuje po Linku, gdy jest „wciągnięty do świata Terminy, gdzie księżyc spada z nieba!”

The Legend of Zelda: Majora’s Mask dołącza do stale rosnącej listy gier na N64 dostępnych dla członków Nintendo Switch Online + Expansion Pack i podąża za takimi dodatkami jak Banjo-Kazooie i Paper Mario.

Na naszej liście 25 najlepszych gier Nintendo 64 wszech czasów umieściliśmy The Legend of Zelda: Majora’s Mask #3, umieszczając ją za Super Mario 64 i Ocarina of Time.

„Brzmi to dość ponuro, ale wielkie poczucie przygody i sprytne łamigłówki oczekiwane w grze Zelda są dobrze zrobione, a Majora dodaje dreszczyk emocji związanych ze znajdowaniem nowych masek z nowymi umiejętnościami, dzięki czemu Maska Majory jest całkowicie zabawna i satysfakcjonująca” – napisał Casey DeFreitas z IGN . „Tam, gdzie Ocarina of Time jest niezaprzeczalnie klasyką, Maska Majory dodaje trochę upiornej przyprawy, która czyni ją wyjątkową, niezapomnianą i czymś naprawdę wyjątkowym samym w sobie”.

The Legend of Zelda: Majora’s Mask na N64 została wydana w 2000 roku i przyznaliśmy jej ocenę 9.9/10 i jest to wersja, która będzie częścią Nintendo Switch Online + Expansion Pack.

W 2015 roku The Legend of Zelda: Majora’s Mask 3D została wydana na konsolę Nintendo 3DS i zawierała kilka dodatków poprawiających jakość życia, takich jak The Bomber’s Notebook, które pomogły graczom śledzić wszystko, co działo się w grze.

READ  Tunic dostaje niespodziankę Xbox Game Pass w dniu premiery

Masz dla nas wskazówkę? Chcesz omówić potencjalną historię? Wyślij e-mail na adres [email protected].

Adam Pankhurst jest autorem wiadomości dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze Umieść tweeta i dalej Skurcz.