1 czerwca, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Oto nowe logo Książek Google Play

Po nowych ikonach Sklepu Play i Gier Play przyszedł czas na nowe logo Książek Google Play, trwają też prace nad przeprojektowaniem tabletu.

Aby uczcić swoje 10. urodziny w 2022 roku, Google Play otrzymało nowe logo ze zaktualizowanymi kolorami i zmienionymi odstępami. Podobnie uruchomiono Gry Google Play na PC z nowym kodem, który pojawił się w aplikacji na Androida na początku tego roku.

Nowa ikona zachowuje kształt trójkąta, ale wyraźniej obraca się wokół trzech kropek. Podobnie jak w przypadku Gier Play, po wyjęciu książki nic już nie wystaje z trójkąta. Zamiast tego otrzymujesz zakładkę, która pokazuje, do czego służy aplikacja.

Tymczasem ciemniejszy odcień niebieskiego jest używany, podobnie jak Gry Play, w odświeżającym kroku wstecz od ikon aplikacji Google, które w większości mają ten sam schemat kolorów.

Ponieważ element trójkąta został zachowany, Google prawdopodobnie zachowa nazwę Książek Play, zamiast zmieniać jej markę. Istnieje obsługa audiobooków, ale poza tym tak naprawdę nie „grasz” na książce podczas czytania.

Wraz z nowym logo, które nie zostało jeszcze opublikowane, ale jest widoczne w Google na wynos Ze wszystkich miejsc Play Books to proste przeprojektowanie tabletu z aplikacją szuflady nawigacji. Obecnie szeroki dolny pasek jest dostępny tylko na tabletach z Androidem. Obecnie nie widzimy elementów Material You zapisanych w narzędziu w ścieżce zgodnej z aplikacją Google TV.

Dylana Russella Przyczynić się do tego artykułu.

Dzięki Kavon

FTC: Używamy linków partnerskich, aby zarabiać. więcej.

READ  Sonic Frontiers powinno wyglądać jak pośpiech: Fani twierdzą, że zniszczone światy