2 grudnia, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wystawienie iPhone’a pierwszej generacji na aukcję ma przynieść 50 000 dolarów

Wystawienie iPhone’a pierwszej generacji na aukcję ma przynieść 50 000 dolarów


Nowy Jork
CNN

Odblokowany iPhone pierwszej generacji z 2007 roku to Uderz w blok aukcyjny Czwartek – Szacunkowa wartość 50 000 $.

Pierwotnie był w sprzedaży za 599 USD Pierwszy iPhone Oferował wczesnym użytkownikom Apple 3,5-calowy ekran z 2-megapikselowym aparatem, a także opcje przechowywania 4 GB i 8 GB oraz możliwości Internetu i iTunes. Nie miał sklepu z aplikacjami, działał w sieci 2G i był dostępny wyłącznie dla AT&T.

Według niej artystka tatuażu kosmetycznego, Karen Green, otrzymała kopię o pojemności 8 GB i nigdy nie złamała pieczęci wygląd w dziennym programie telewizyjnym „The Doctor & The Diva” w 2019 roku. Rzeczoznawca w programie wycenił wówczas telefon na 5000 dolarów.

Od tego czasu kolejny odblokowany iPhone pierwszej generacji, taki jak Green, został sprzedany na aukcji za ponad 39 000 USD na aukcji LCG, która zakończyła się w październiku. LCG Auctions wystawia również zielony telefon, z otwarciem licytacji na poziomie 2500 USD.

Green i LCG Auctions nie odpowiedziały natychmiast na prośbę CNN o komentarz.

iPhone’a Zmieniłem sposób Miliardy ludzi na całym świecie komunikują się, dokonują płatności, wykonują swoją pracę, robią zdjęcia, a nawet jak wstają rano. Zabił dziesiątki gałęzi przemysłu (kamery, odtwarzacze MP3, telefony komórkowe) i dał życie wielu innym.

Przemawiając na dorocznym Macworld firmy Apple W 2007 roku prezes Apple, Steve Jobs, rozpoczął swoją prezentację słowami: „Dziś razem stworzymy trochę historii”. Jobs opisał nowy smartfon jako „rewolucyjny telefon komórkowy”, który zawierałby iPoda, telefon i coś, co nazwał „urządzeniem do komunikacji internetowej”.

„Dzisiaj jest źle” — powiedział Jobs o mobilnych przeglądarkach internetowych. „To prawdziwa rewolucja, aby umożliwić prawdziwe przeglądanie sieci w telefonie”.

Fani Apple będą mieli czas do 19 lutego, aby licytować resztki technologii.