18 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

KSG Agro i Makarony Polskie (Polska) podpisały umowę o współpracy w zakresie przetwórstwa i handlu olejami roślinnymi i zbożami.

KSG Agro i Makarony Polskie (Polska) podpisały umowę o współpracy w zakresie przetwórstwa i handlu olejami roślinnymi i zbożami.

Holding Rolny KSG Agro i Makarony Polski (Polska) podpisały umowę o współpracy w zakresie przetwórstwa oleju rzepakowego i słonecznikowego, zbóż oraz handlu produktami gotowymi. Poinformował o tym serwis prasowy holdingu, powołując się na informacje o spółce na stronie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.
11 lipca 2022 roku KSG Agro Gospodarstwo Rolne i Makaron Polski (Polska) podpisały umowę w sprawie handlu olejem rzepakowym i słonecznikowym oraz zbożami. Oczekuje się również ich wdrożenia. Dokument ten ustanawia zasady współpracy gospodarczej w handlu ropą i zbożem oraz partnerstwa w innych dziedzinach produkcji rolnej. W szczególności firmy planują import oleju rzepakowego i słonecznikowego z Ukrainy, ich przetwórstwo i sprzedaż w Polsce i innych krajach.
„W ramach realizacji noty negocjujemy z naszymi polskimi partnerami w Polsce i innych krajach UE dalszą sprzedaż produktów gotowych do ostatecznego spożycia, a także wspólne przetwarzanie produktów, zwłaszcza grupy zbożowej. Kraje” Serhij Notatkę podpisał Kasyanov, Prezes Zarządu KSG Agro. Według niego, w ramach tej współpracy może powstać joint venture z Macaroni Polski.
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, KSG Agro rozpoczęło przetwarzanie nasion rzepaku i słonecznika na eksport na Ukrainie w ramach systemu płatności. Jednocześnie, według doniesień, holding będzie eksportował produkty gotowe do spożycia, zwłaszcza po rafinacji oleju roślinnego i opakowaniach do Unii Europejskiej.

Dokument

Makaron Polski S.AJeden z największych i najszybciej rozwijających się producentów makaronów w Polsce. Siedziba firmy znajduje się w Rzeszowie. Firma posiada zakłady produkcyjne w Rzeszowie i Częstochowie. Produkuje makarony, a także owoce i warzywa oraz dania gotowe pod własnymi markami i markami sieci handlowych i hipermarketów (m.in. Tesco, Carrefour, Auchan). Akcje spółki notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 2007 roku.

KSG AgroEuropejska innowacyjna grupa firm działająca na zasadzie integracji pionowej jest jedną z wiodących firm rolniczych na Ukrainie. Akcje holdingu notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. KSG Agro jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Biznesu (EBA) oraz Stowarzyszenia „Hodowców trzody chlewnej Ukrainy”. Główną działalnością holdingu jest uprawa ziemi i produkcja roślinna oraz trzoda chlewna, za którą odpowiada spółka zależna LLC Strong-Invest. Od września 2014 roku KSG Agro realizuje strategię rozwoju, zgodnie z którą firma rozwija najbardziej perspektywiczne projekty, przede wszystkim w hodowli trzody chlewnej i produkcji roślinnej.

READ  Szewczenko zgadza się pokierować reprezentacją Polski - Media

Odmowa

KSG Agro S.A Opublikowałem tę treść 25 lipca 2022 i ponosi wyłączną odpowiedzialność za zawarte w nich informacje. Dystrybuowane przez OgólnyNiepoprawione i niezmienione, włączone 25 lipca 2022 14:54:03 UTC.