1 października, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wzrost sprzedaży detalicznej w Polsce zwalnia w czerwcu

Sprzedaż detaliczna w Polsce rosła w czerwcu w umiarkowanym tempie, jak podał w czwartek GUS w Warszawie.

W cenach stałych sprzedaż detaliczna wzrosła w czerwcu o 3,2% rok do roku, w porównaniu z 8,6% w tym samym miesiącu ubiegłego roku.

Sprzedaż tekstyliów, odzieży i obuwia wzrosła o 13,2%.

Sprzedaż leków, kosmetyków, ortopedii wzrosła o 10,9%, a pozostałych o 11%.

Sprzedaż żywności, napojów i wyrobów tytoniowych wzrosła o 7,9%.

W ujęciu miesięcznym sprzedaż detaliczna spadła w czerwcu o 1,4%.

W cenach bieżących sprzedaż detaliczna wzrosła o 19,9% rok do roku i 0,3% w czerwcu.

Wesprzyj Budapest Business Journal

Budowanie biznesu dziennikarskiego wartego swojej nazwy to kosztowny biznes. Od 27 lat wydawcy, redaktorzy i reporterzy Budapest Business Journal starają się dostarczać wiadomości biznesowe, które działają, informacje, którym można ufać, prawdę, dokładność i bez obaw i faworyzowania.

Firmy prasowe na całym świecie zmagały się ze znalezieniem modelu biznesowego, który pozwalałby im na dalsze doskonalenie się bez uszczerbku dla ich wydajności. Niedawno niektórzy eksperymentowali z pomysłem zaangażowania swoich najważniejszych interesariuszy, swoich czytelników.

Chcemy dać taką samą możliwość naszym czytelnikom. Zapraszamy do pomocy w dostarczaniu wysokiej jakości magazynu biznesowego, którego potrzebujesz. Naciśnij nasz przycisk wsparcia BBJ i możesz wybrać, ile i jak często wysyłasz swoje wpłaty.

READ  Wydarzenie Dnia Pamięci o Holokauście odzwierciedla historię Żydów i Polski