26 kwietnia, 2024

Krótkie podsumowanie: czterostopniowy trzepaczka Grammy Grant, Blazers pokonali Suns 108-106

Po raz drugi w ciągu niespełna trzech tygodni było Feniks słońca kwadrat przeciwko Marynarki Portland Trail Piątkowy wieczór, tym razem z prawem do przechwalania się na czele Konferencji Zachodniej.

Jasne, jest początek listopada. Tak, Blazery były bez Damiana Lillarda. Kiedy ostatnio sprawdzałeś, mecze w listopadzie liczą się do Twojego całkowitego rekordu sezonu. I to znalazło się w kolumnie L Phoenixa.

To było jak pole wojny domowej w centrum śladu, z obiema drużynami porzucającymi wielu graczy – i tracącymi po drodze – w tych rozgrywkach. To był cały czas i prowadzony przez Jeramy’ego Granta z 30 punktami, Blazers pokonali teraz Phoenix dwa razy w tym sezonie.

przebieg gry

pierwsza połowa

Wiedzieliśmy, że Esh Wainwright jest poza boiskiem, ale zanim mogliśmy przesłać informacje na żywo, wiedzieliśmy, że inny członek zespołu Suns nie będzie nosił munduru meczowego. Niestety Phoenix byłby bez usług Duane Washington Jr.

Mówiąc poważniej, Cameron Payne również marnował czas, radząc sobie z bolącą lewą stopą. Głębokość punktu wartowniczego zostanie przetestowana w piątek wieczorem. I odwrotnie, Anfernee Simons dołączyła do Damiana Lillarda na uboczu, ponieważ to też mu ​​nie odpowiadało.

słońca ona zrobiła Obejrzyj powrót Deandre Aytona, który opuścił ostatnie dwa mecze po skręceniu kostki przeciwko Pelikany nowoorleańskie. Wydawał się pełen wdzięku i elokwentny, starając się wzmocnić swojego przeciwnika, Josefa Nurkica. Podobnie jak w swoim debiucie w Portland na początku tego sezonu, zdobył trzy punkty.

I broniony, na początku wyglądał świetnie. Eaton zdobył 9 punktów w pierwszej kwarcie w strzale 4 z 7 z boiska, w tym 1 na 1 z głębi.

Devin Booker rozpoczął z 7 punktami szybko, zdobywając parę trzech rzutów, w tym jeden z garażu przy Jefferson Street.

Cameron Johnson wszedł do szatni po problemie z prawym kolanem i ostatecznie nie wrócił. tak. Kolejna kontuzja Cama Johnsona.

Monty Williams musiał wejść głęboko w ławkę ze względu na wszystkie kontuzje, podobnie jak Portland. W pierwszej kwarcie do gry wchodził Josh Okoji. To nie jest normalny widok.

READ  Obrazek z play-offów NFL: kto zajmie pierwsze miejsce w NFC? 49ers, Eagles czy Cowboys?

To naprawdę głęboka gra.

Młodzi piłkarze Portland, zarówno 19-letni Keon Johnson, jak i 19-letni Shydon Sharp, zdobyli 13 punktów w pierwszej kwarcie z Blazers, utrzymując ich w grze. To i 5 obrotów Suns, które prowadzą do 6-punktowego Blazera.

Sharp zanotował swój trzeci faul w czasie w pierwszym, a Suns utrzymywały ciasne prowadzenie 28-25 po jednym.

W drugim Williams ustawił skład, w którym znajdują się Jock Landal i Dario Saric. tak. To było dziwne! Drużyna nadal miała problemy z utrzymaniem piłki, ponieważ formacje, które nie były w stanie oddać własnego strzału, znajdowały się na boisku.

Przegapili Suns Cam Pine.

Jerami Grant zaczął napinać swoje mięśnie ofensywne w drugiej połowie, oddając kilka strzałów ze średniego dystansu i atakując Tori Craig w obronie. Miał 16 na kwartał. Zaczęli budować swoją przewagę, ponieważ Słońca nie mogły nic zrobić. trzy. upadek. zworki; Jednorazowa nieruchomość.

Portland wystrzelił 60% pola – 50% trzech – wyprzedzając Sun o 13 na sekundę. Słońce znajdowało się 6 z 21 z pola (28,6%) i 1 z 8 (12,5%) zza łuku. Portland prowadził do 15 w rundzie.

Ayton prowadził wszystkich strzelców z 18 golami, gdy weszli do szatni, a wynik Blazerów wzrósł 10, 59-49.

druga połowa

Michael Bridges, który zdobył tylko dwa punkty w pierwszej połowie, okazał się mocniejszy na obu końcach boiska dla The Sun. Po odejściu Cama Johnsona nadarzyła się okazja. i będzie musiał.

Booker również wszedł agresywnie i zaczął atakować, a nie tylko skakać. Ale im bliżej Słońca zbliżały się do Blazerów, tym więcej odpowiadało Portland — i Jeramy Grant.

Phoenix popisał się imponującym wynikiem 7-0, wykorzystując swoją obronę do nadania tempa, i zmniejszył przewagę Blazerów do 8. Landry Shamet skompletował 4-punktową grę na 5,8 sekundy przed końcem trzeciej, zmniejszając prowadzenie Portland do 4, zamykając kwartę. w rundzie 19-10. Blazers zdobyli napiwek w miarę upływu czasu i weszli na czwarte miejsce z przewagą 86-60.

READ  Pistons przerywają passę 28 porażek z rzędu dzięki zwycięstwu nad Raptors: Jak Detroit w końcu znalazło sposób na zwycięstwo

Czwarty mecz rozpoczął się od rywalizacji Suns, które w końcu przełamały czteropunktową barierę deficytu, a 7:45 pozostało w szybkim lay-upie w Shamet.

Gra była coraz bliższa, zawieszona na 3 punktach, ale Phoenix nie mógł przejść przez garb w kanionie, który był w połowie drogi, który był czwarty. Zły błąd tutaj, podróżuj tam. Słońce nie mogło przeniknąć na drugą stronę.

Na 4:15 przed końcem Damien Lee zremisował za trzy punkty w meczu z 97 punktami. Lee, który widział dużo czasu gry z wyczerpaną głębokością gardy w grze, spisywał się dobrze przez cały mecz z obu końców. Zakończył z 13 punktami z 4 z 8, z 3 3-punktami.

Deandre Ayton został powołany za piąty faul w następnym meczu, gdy walczący Nurkic go powalił. Nork ma 14 punktów w 6 zbiórkach z 13 i 8 zbiórek w nocy. Gra Norkica w żaden sposób nie dominuje.

The Suns objęli prowadzenie 101-99 w bardzo trudnej grze skokowej Devina Bookera.

Ayton miał świetną pozycję w Norkic, aby w niecałą minutę zdobyć napiwek, aby objąć prowadzenie, ale Josef Nurkic uderzył trzema punktami, aby wysunąć Blazers na prowadzenie.

Wejdź do pokera. Trafił trzy na Norkic, aby przywrócić Phoenixowi 106-104 z 25,9 przed końcem. Ale znowu Nurkic odpowiedział ofensywnym odbiciem, które zremisowało mecz.

Michael Bridges obrócił piłkę ponad 1,0 sekundy z lewej strony.

Jerami Grant otrzymał piłkę, podróżował i trafił zwycięzcę meczu. będzie werdykt.