12 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kelechi Ihianacho przegrywa mecz Leicester w Polsce z powodu problemów z dokumentacją

Kelechi Ihianacho został wykluczony ze starcia Leicester z Legią Warszawa Eurogii po odesłaniu go przez polską kontrolę graniczną.

Napastnik pojechał z lisami do Warszawy, ale nie został wpuszczony do kraju z powodu problemów z dokumentami podróży.

Fox zmierzy się w czwartek z Legią, ale teraz bez reprezentanta Nigerii, który w zeszłym sezonie strzelił 19 goli, powinien wrócić do Anglii.

Szef Brendan Rodgers powiedział: „Mieliśmy problem z Kelechi. Jego dokumenty przyjeżdżające do kraju nie wystarczały, więc nie mógł podróżować. Nie byłby dostępny w grze.

„Dokumenty nie pozwoliły mu na wjazd do kraju. Będziemy musieli to zobaczyć, kiedy wrócimy”.

Johnny Evans nie podróżował, ponieważ od początku tego roku próbował rozwiązać problem ze stopami, podczas gdy Wilfred NDT został zbanowany.

Legia Top Group C pokonała Spartaka Moskwa 1:0 w swoim pierwszym meczu.

– W ostatnim meczu osiągnęli fantastyczny wynik. Są bardzo zorganizowani, zawodnicy są bardzo oddani i mogą sprawić nam problemy w kontrataku – powiedział Rodgers na konferencji prasowej.

– W naszym futbolu byliśmy tacy sami jak my przez ostatnie półtora meczu, więc może być im bardzo trudno przywieźć go do Legii.

– Jeździsz, by grać na najlepszych stadionach przed zainteresowanymi kibicami. To musi być świetny mecz w świetnej atmosferze, z czym zawsze musisz sobie radzić w Europie.

„To wspaniałe doświadczenie i chcemy nadal je osiągać. Naszą ambicją jest kontynuowanie gry na tym poziomie. Musisz na to zapracować i to jest coś, co możemy kontynuować w nadchodzących latach”.

READ  Oszałamiająca nowa sala koncertowa Landmark w Polsce jest wyposażona w największy w Europie Środkowej szybki system L-ISA