12 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Justin Bieber uzyskał pozytywny wynik testu na COVID-19 i przełożył swój koncert w Las Vegas na lato;  Na zdjęciu lipiec 2021

Justin Bieber ma pozytywny wynik testu na COVID-19 i przełożył koncert w Las Vegas na lato

Justin Bieber ma pozytywny wynik testu na COVID-19 i przełożył koncert w Las Vegas na lato


Justin Bieber uzyskał pozytywny wynik testu na COVID-19.

Przedstawicielka dziecięcej piosenkarki powiedziała, że ​​27-latek dowiedział się o diagnozie w sobotę i czuje się dobrze TMZ.

Koncert Justina w T-Mobile Arena w Las Vegas, który ma się odbyć dzisiaj, został przełożony na lato.

Justin Bieber uzyskał pozytywny wynik testu na COVID-19 i przełożył swój koncert w Las Vegas na lato; Na zdjęciu lipiec 2021

Nie wiadomo, kiedy Justin zaraził się wirusem, i okaże się, czy jego występy w Arizonie i Los Angeles – oba zaplanowane na ten tydzień – zostaną przełożone.

Ujawniono, że pokaz w Las Vegas został przełożony na 28 czerwca w oświadczeniu opublikowanym na Twitterze w sobotę.

W oświadczeniu stwierdzono, że tam był „Pozytywne wyniki dla COVID w rodzinie Justice Tour”, ale diagnoza Justina nie została ujawniona.

Ze względu na pozytywne wyniki COVID w rodzinie Justice Tour, niestety będziemy musieli przełożyć nasz niedzielny występ w Las Vegas. Oczywiście Justin jest bardzo rozczarowany, ale zdrowie i bezpieczeństwo jego załogi i fanów jest zawsze jego priorytetem numer jeden. Rozpoczęcie trasy w San Diego było ogromnym sukcesem, a Justin jest podekscytowany możliwością jak najszybszego zaprezentowania tego niesamowitego koncertu swoim fanom w Las Vegas.

„Przełożony koncert w Las Vegas na wtorek, 28 czerwca. Bilety na oryginalny program będą honorowane. Zwroty kosztów są dostępne w punkcie zakupu”.

Justin właśnie rozpoczął swoją piątkową trasę World Justice Tour w San Diego.

Pierwotnie zapowiedział 52-dniową trasę po Ameryce Północnej w listopadzie 2021 roku.

Poza Ameryką Północną ma odwiedzić pięć kontynentów, podróżując do ponad 20 krajów i grając ponad 90 koncertów od maja 2022 do marca 2023 roku.

Justin zagra w Wielkiej Brytanii od 8 do 26 lutego 2023 roku, z koncertami w Glasgow, Aberdeen, Londynie, Birmingham, Manchesterze i Sheffield.

z powrotem!  Justin właśnie rozpoczął swoją trasę World Justice Tour w piątek w San Diego

z powrotem! Justin właśnie rozpoczął swoją trasę World Justice Tour w piątek w San Diego

Justice World Tour to pierwsza globalna wycieczka piosenkarki Sorry od 2017 roku i zapowiada się na świętowanie dla fanów gwiazdy po tym, jak koncerty zostały początkowo odrzucone z powodu pandemii koronawirusa.

Trasa została nazwana na cześć najnowszego hitu Justina, który ukazał się w marcu i zadebiutował jako płyta najczęściej odtwarzanej w 117 krajach i dała początek utworom takim jak Anyone i Peaches.

Duet Biebera z The Kid LAROI, Stay, został wydany w lipcu i stał się najszybszą piosenką, jaka kiedykolwiek dotarła do miliarda streamów na Spotify.

Gwiazda popu wyemitowała swój pierwszy pełny występ od trzech lat w Los Angeles w Sylwestra 2020 i wyraził chęć ponownego nawiązania kontaktu ze swoimi fanami na całym świecie.

Ciężko pracowaliśmy, aby stworzyć najlepszy program, jaki kiedykolwiek zrobiliśmy i nie możemy się doczekać, aby podzielić się nim z fanami na całym świecie. Do zobaczenia wkrótce, powiedział Justin.