22 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Reprezentant „Napoleon Dynamite” miał 92 lata – termin

Reprezentant „Napoleon Dynamite” miał 92 lata – termin

Człowiek, który grał Lyle’a w filmie Jareda Hessa Dynamit Napoleona Piątek zmarł w wieku 92 lat. Według rodziny Del Critchlow, mężczyzna zmarł w zakładzie MorningStar Senior Living w Idaho Falls, Idaho. Zostawił czworo dzieci

Critchlow stał się gwiazdą miasta po grze rolnik liliowy W Dynamicie Napoleona. Wystąpił także w komedii Kurta Hilla z 2006 roku, Church Bill. To był ostatni raz, kiedy pojawił się w filmie.

Podczas wywiadu z 2020 r. z EastIdahoNews.com, Critchlough Opowiada o swojej roli w filmie. „Moja żona zadzwoniła do matki Jareda Hessa i zapytała, czy jest tam jedno z jej dzieci” – powiedział Critchlow. „Przyszedł i miał przyjaciela. Pojechałem ciężarówką na pastwisko, a owce wróciły. Wzięli te dolary i wepchnęli je do ciężarówki … i wyciągnęliśmy je stamtąd.” Reżyser Napoleon Dynamite zadzwonił do Critchlowa i zapytał, czy może wystąpić w filmie, a mężczyzna się zgodził.

Jego pozycja rosła wśród mieszkańców Preston w Idaho, a przechodnie szybko prosili o zdjęcia i autografy, gdy widzieli go publicznie.

„Poszedłem na wesele w Salt Lake, a mój najstarszy syn tylko czekał na rozpoczęcie przyjęcia. Ten facet podszedł i powiedział: „Hej, widziałem cię na koncercie!”, wspomina Critchlow, pstryknął kilka zdjęć .

Zapytany o lekcje, których nauczył się w swoim życiu, Critchlow zastanowił się przez chwilę i odpowiedział: „Opłaca się być trochę odważnym, ale nie za bardzo odważnym. Kiedy pomagasz ludziom, pomóż im wrócić, jeśli możesz”.

Szczegóły pogrzebu są w trakcie planowania i nie zostały ogłoszone.

READ  Hosa Chanchez pisze z gry list otwarty z poparciem dla Megan Thee Stallion