30 września, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

John Lynch nie chciał wymieniać Treya Lance’a na rzecz Cowboys;  Dallas złożyło najlepszą ofertę – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

John Lynch nie chciał wymieniać Treya Lance’a na rzecz Cowboys; Dallas złożyło najlepszą ofertę – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

SANTA CLARA — Spośród 31 miejsc, do których mógłby zostać wysłany rozgrywający Trey Lance, Dallas znalazłoby się na samym dole listy 49ers.

Ale właśnie wtedy w zeszły piątek zespół wymienił Lance’a na wybór w czwartej rundzie draftu.

Dyrektor generalny John Lynch pojawi się w czwartek rano „Murph & Mac Show” w KNBR. Powiedział, że nie ma innego wyjścia, jak tylko uzyskać najwyższe wynagrodzenie dla gracza wybranego przez 49ers z numerem 3 w drafcie w 2021 roku.

„Jak to mówią, remis należy do biegacza” – powiedział Lynch. „Krawat miał trafić do kogoś innego, ale to nie był krawat”.

Innymi słowy, właściciel Dallas, Jerry Jones, złożył znacznie lepszą ofertę, niż inne zespoły byłyby skłonne oddać za Lance’a.

„Na koniec pozostały dwa zespoły i powiedziałem pozostałym zespołom: «Nie chcę, żeby jechał tam (Dallas).»”. „Ale wiecie, tak to się skończyło” – powiedział Lynch.

Tydzień wcześniej Lynch powiedział, że jego zdaniem „najbardziej prawdopodobny” scenariusz zakłada pozostanie Lance’a w 49ers. Wszystko zmieniło się w krótkim czasie, gdy rozmowy handlowe zintensyfikowały się przed ostatnim meczem przedsezonowym, powiedział Lynch.

„To był najbardziej prawdopodobny scenariusz, ponieważ rozpoczęliśmy rozmowy z zespołami i nie było powodu, abyśmy go przenosili” – powiedział Lynch. „A w ciągu następnych 24 godzin wszystko się zmieniło”.

Pobierz i śledź podcast 49ers Talk

READ  Astros wygrywa z Yankees w ALCS Game 4, całkowitym podbiciu, aby osiągnąć 4. Mistrzostwa Świata w 6 sezonach