28 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dlaczego bezkompromisowe podejście drużyny 49ers do draftu do NFL 2024 zrobiło wrażenie na Cynthii Frelund – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Dlaczego bezkompromisowe podejście drużyny 49ers do draftu do NFL 2024 zrobiło wrażenie na Cynthii Frelund – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

49ers draftują, kogo chcą i kiedy chcą. Nie obchodzi ich, co ktoś na zewnątrz budynku powie o ich decyzjach.

Udowodnili to po raz kolejny swoimi wyborami w zeszłotygodniowym drafcie do NFL 2024, a konkretnie skrzydłowym z Florydy Rickym Pearsallem, którego San Francisco wybrało z 31. wyborem w pierwszej rundzie.

Wybór spotkał się z początkową krytyką, ale nie ze strony Cynthii Frelund z NFL Network, która go wyjaśniła Piątkowy odcinek programu „Droga do draftu”. Dlaczego podobało mi się podejście dyrektora generalnego Johna Lyncha i trenera Kyle’a Shanahana do draftu.

„Przed draftem słyszeliśmy, że na liście osób, które mogą zostać sprzedane, może znajdować się określony syndyk lub jeden z potencjalnych syndyków” – powiedział Freelund. „Ale wiesz, co zrobili? Po prostu poszli i w pierwszej rundzie zdobyli kolejnego odbiorcę w postaci Ricky’ego Pearsalla.

„Myślę też, że to naprawdę interesujące, jak wzmocnili cały swój projekt o rzeczy, które wspierają to, co chce zrobić Kyle Shanahan. Czasami nazywam Kyle’a Shanahana „kłamliwym kłamcą, który kłamie”, co oznacza, że ​​nie mówi nam, czego naprawdę chce. Pamiętajcie, że to byłaby zasłona dymna: nie wiem, czy miałbym tu być w niedzielę, bla bla bla.

Frelund jest przekonany, że 49ers z powodzeniem zaspokoili swoje rażące potrzeby, pozostając na swoich pierwotnych pozycjach lub w ich pobliżu po rozpatrzeniu ofert wymiany dla gwiazdorskich skrzydłowych Brandona Aiyuka i Deebo Samuela.

„Ale ostatecznie chcieli naprawić swoją linię, chcieli móc podawać piłkę, chcieli dać Brockowi Purdy’emu wiele opcji… i to wszystko zrobili” – dodał Frelund. „Uwielbiałem, że John Lynch przyszedł i powiedział: «Spóźniliśmy się z selekcją, nie obchodzi mnie to». Spróbuj ze mną pohandlować. Nie dasz mi tego, czego chcę? „OK, wezmę tylko Ricky’ego Pearsalla. Tutaj jest nam dobrze”.

READ  Adwokat twierdzi, że szef Chiefs, Rashi Rice, prowadził Lamborghini biorące udział w wypadku

Czy te wybory będą działać? To się okaże…

Pobierz i śledź podcast 49ers Talk