1 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Skład treningowy New York Jets 2023

Skład treningowy New York Jets 2023

Jets pozyskali piątego roku defensywnego liniowego Jalena Holmesa, który był z nimi w drugiej połowie sierpnia, a także pięciu innych zawodników, którzy spędzili lato w innych zespołach, aby wypełnić ostatnie sześć miejsc w ich składzie treningowym. W środę ogłoszono pierwszych 10 zawodników składu treningowego Jets.

Pięciu zawodników z innych drużyn to biegacz Xazavian Valladay, ofensywni liniowi Jason Poe i Ryan Swoboda, obrońca Marcelino McCrary-Ball i zabezpieczający Tyreek Jones.

Holmes (6-5, 283) został wybrany w czwartej rundzie draftu (w sumie 102.) z Ohio State przez Minnesotę w 2018 roku i spędził trochę czasu w składach Vikings, Saints, Giants i Bears, zanim podpisał kontrakt z Jets jako wolny zawodnik agent 14 sierpnia. . Zagrał tylko w przedsezonowym meczu Tampa Bay dla drużyny Green & White, zdobywając w sumie cztery odbiory i dwa worki na 29 snapów w obronie.

Jak dotąd powodem do sławy Swobody jest jego wzrost – jego waga wynosi 6–10 funtów i 325 funtów. Miał 39 startów w ataku w Wirginii, zanim zakończył karierę w college’u w Central Florida, a następnie w maju podpisał kontrakt z Detroit jako niewybrany wolny agent. Zagrał we wszystkich trzech meczach przedsezonowych Lions, notując łącznie 34 ofensywne snapy.

Jets z pewnością walczą o najwyższy sztab trenerski, na czele którego stoi Swoboda (który w swoim profesjonalnym dniu mierzył 6-9½) i TE Zack Kuntz z bilansem 6-8.

Valaday (6-0, 200), który w maju podpisał kontrakt ze stanem Arizona jako niewybrany do draftu wolny agent, został zwolniony w połowie sierpnia. Został przejęty przez Pittsburgh i miał 12 prowadzących na 30 jardów i jeden chwyt na 22 jardy w ostatnich dwóch meczach przedsezonowych Steelers.

Poe (6-2, 295) to pierwszoroczny zawodnik, który podpisał kontrakt po drafcie NFL 2022 jako niewybrany wolny agent przez San Francisco z Mercer University w Gruzji. Cały poprzedni sezon spędził w drużynie treningowej 49ers. Przez ostatnie dwa lata rozegrał wszystkie sześć meczów przedsezonowych, na obu pozycjach rozgrywającego, z jednym startem w tegorocznym meczu otwierającym i 224 interwencjami ofensywnymi łącznie w obu okresach przedsezonowych.

READ  Zdjęcie z play-offów NFL 2024, 18. tydzień Tabele: Cowboys wygrywają NFC East; Packers wywalczyli miejsce w play-offach

McCrary-Ball (6-0, 222), podobny do Poe, jest pierwszorocznym graczem, który podpisał kontrakt z UDFA po drafcie w 2022 roku przez San Fran z Indiany. Cały 22. sezon spędził w składzie treningowym 49ers, ale przez ostatnie dwa lata miał bardzo aktywny okres przygotowawczy. W 2022 roku wystąpił w dwóch z trzech meczów przedsezonowych 49ers, a w tym roku rozpoczął mecz otwierający dla P.S. Łącznie przez dwa lata zagrał we wszystkich sześciu meczach Niners PS, notując 28 odbiorów, dwa odbiory i jeden przechwyt.

Jones (6-2, 205) został wystawiony w maju przez Tennessee jako UDFA poza stanem Boise. Zagrał we wszystkich trzech meczach przedsezonowych Tytanów i zakończył z remisem na czele drużyny z 11 odbiorami, dodając obronę podań.