29 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jimmy Butler zapewnia Heat Beat Celtics: możemy i wygramy tę serię

Jimmy Butler zapewnia Heat Beat Celtics: możemy i wygramy tę serię

Obrazy Getty’ego

Wydawało się, że Miami Heat wygrało finały Konferencji Wschodniej dopiero w niedzielę. Kiedy wygrali mecz 3 z Boston Celtics, powiększyli prowadzenie w serii do 3-0. NIE Drużyna NBA Wcześniej prowadzili 3:0 w serii, ale Celtics zapisują się do historii z dużymi zwycięstwami w meczach 4 i 5. W meczu 6 są gospodarzami Bostonu.

To mecz, który Heat spodziewa się wygrać. Tak przynajmniej uważa Jimmy Butler, który zapewnił sobie zwycięstwo po tym, jak Miami przegrało Game 5. „Zawsze będziemy pozytywnie nastawieni, wiedząc, że możemy i wygramy tę serię” – powiedział Butler do reporterów. – Musimy ją po prostu zamknąć w domu.

Drużyny gospodarzy są zwykle wielkimi faworytami w każdym meczu play-off, zwłaszcza takim, który ma miejsce później w serii. Celtics mogą zrobić rzadki wyjątek. Boston był właściwie lepszy na wyjeździe po tym sezonie (5-3) niż u siebie (5-5). W próbie długiego sezonu regularnego rekord Miami u siebie (27-14) nie był dużo lepszy niż rekord Bostonu (25-16), a Celtics mieli lepszą ocenę na wyjazdach (plus 3,3) niż Miami u siebie ( dodać 1,1). Heat będą mieli przewagę własnego boiska w Game 6, ale liczby sugerują, że nie będzie to zbyt przydatne.

Tak było w zeszłym sezonie, kiedy te dwie drużyny spotkały się w fazie play-off, a gospodarze wygrali tylko dwa z siedmiu meczów. Obejmowało to wygraną w Bostonie Game 7 na drodze do zakończenia podróży do NBA egzaminy końcowe. Oczywiście Butler prawie temu zapobiegł, wygrywając dwa najlepsze mecze w swojej karierze, aby zakończyć tę passę. Zdobył 47 punktów w meczu 6, aby skutecznie ustanowić mistrzostwo Konferencji Wschodniej w jednym meczu przed sezonem przedsezonowym, a następnie prawie ukradł mecz 7 z 35-punktowym arcydziełem. Wymyślił jedną krótką wskazówkę.

Butler był lepszy przez większą część sezonu posezonowego, prowadząc rozstawionego z numerem 8 zespołu na skraj finałów NBA po raz pierwszy odkąd Knicks dotarli tam w 1999 roku. Ale Game 6 przedstawi jego najtrudniejsze wyzwanie. Heat przegrali dwa mecze z rzędu. Stracili dwóch kluczowych graczy, Tylera Herro i Victora Oladipo, a Gabe Vincent również może wypaść z gry po tym, jak przesiedział grę 5 ze skręconą kostką. Butler będzie musiał wygrać tę grę dla Miami, a jeśli jego komentarze po czwartkowym meczu będą jakąkolwiek wskazówką, planuje właśnie to zrobić.

READ  Kancelaria prawnicza wszczęła postępowanie prawne w związku z wyrzuceniem widza F1 Las Vegas GP