22 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

InPost SA: Dostawa tego samego dnia w 20 miastach Polski

Komunikat prasowy

1 grudnia 2021

Infost ogłasza jednodniową dostawę w 20 miastach Polski

Infost zapewnia jednodniową dostawę przesyłek do tysięcy paczkomatów w Polsce bez dodatkowych opłat

InPost SA, wiodący europejski serwis dostawczy e-commerce, rozpoczął ambitną inicjatywę dostarczania przesyłek w dniu doręczenia do 18 kolejnych miast w Polsce bez dodatkowych opłat. Mieszkańcy Warszawy i Łodzi, nawet 3/4 paczki dostarczane tego samego dnia do maszyn Infost Parcel, już skorzystali z tej wygodnej, bezpłatnej inicjatywy. Teraz Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Gdynia, Szczecin, Toruń, Bydgoszcz, Białystok, Olszyn, Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Częstochowa, Bielsko, Radomeńcy Przemysłowi Najeźdźcy, Klienci

W ramach tej nowej inicjatywy paczki dostarczane do lokalizacji w tym samym mieście, które docierają do Centrum Dystrybucyjnego Infost o godzinie 16:00, zostaną dostarczone do paczkomatów Infost w dniu nadania. InPost oferuje tę nową funkcję bez dodatkowych opłat, z której mogą korzystać klienci we wspomnianych miastach Polski.

„Doręczanie przesyłek tego samego dnia w tym samym mieście jest postrzegane nie tylko jako innowacyjna nowa inicjatywa, ale także jako część naszej szerszej rewolucji paczkowej. W Warszawie i Łodzi, dwóch pierwszych miastach, które biorą udział w tej inicjatywie, mamy 3 /4 przesyłki w ciągu jednego dnia w obu miastach.W związku z osiągniętym sukcesem, pragniemy rozszerzyć tę wyjątkową usługę o 18 kolejnych miast w Polsce. dlatego klienci robiący zakupy rano mogą odebrać paczki jeszcze tego samego dnia.

W tym samym mieście. Nasze możliwości jednodniowych dostaw nie tylko przyspieszają usługi dostawcze Infost, ale przede wszystkim jednodniowe dostawy wyróżniają nas spośród wszystkich innych operatorów logistycznych i kurierów na rynku.”

Prezes Infosys, Rafał Brzoska nalega.

Doręczanie przesyłek w dniu doręczenia do Paczkomatów Inpost, dzięki kompleksowemu planowi inwestycyjnemu realizowanemu przez InPost w ostatnich latach. To dziesiątki nowych, w pełni zautomatyzowanych oddziałów, kilka tysięcy nowych przesyłek w całej Polsce rocznie, tysiące pojazdów w tym prąd oraz znaczące inwestycje w infrastrukturę logistyczną i informatyczną.

READ  Wzrost płacy minimalnej w Polsce i innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej | mały

O Infost

InPost (Euronext Amsterdam: INPST) to domowa platforma do wdrażania biznesu w Europie. Założona w 1999 roku przez Rafasa Przoskę w Polsce firma InPost świadczy usługi doręczania za pośrednictwem naszej sieci ponad 17 980 automatów paczkowych („APM”), w tym ponad 2900 w Wielkiej Brytanii, a także usługi kurierskie dwudrzwiowe i usługi e-commerce. Kupcy. Strategicznie pozycjonowana na szybko rozwijającym się rynku e-commerce, strategia InPost jest dodatkowo wzmacniana przez korzyści z naszych inwestycji w technologię i efekt „koła zamachowego”, który zapewniamy konsumentom, handlowcom i naszej planecie w przystępnej, przystępnej cenie. Najwygodniejsza i stabilniejsza forma dostawy ostatniej mili. Dzięki naszym usługom dostawczym Infost tworzy bardziej ekologiczne rozwiązanie dla handlu elektronicznego, ponieważ dostawy APM zmniejszają emisje CO2 nawet o dwie trzecie w porównaniu z dostawami „od drzwi do drzwi” i o 90% na obszarach wiejskich. Znacząco zmniejsza zanieczyszczenie ruchu i hałasu.

W ciągu dwunastu miesięcy poprzedzających 30 września 2021 r. InPost obsłużył 441 mln przesyłek za pośrednictwem sieci w Polsce, Francji, Wielkiej Brytanii, Włoszech, krajach Beneluksu i Iberii.

W lipcu 2021 r. Infost z sukcesem nabył Montreal Relay, aby opracować wiodące w Europie rozwiązanie automatyki domowej dla e-commerce.

Odmowa

Infost S.A. Opublikował tę treść 01 grudnia 2021 I ponosi wyłączną odpowiedzialność za informacje w nich zawarte. Dystrybuowane przez Ogólny, Nieedytowane i niezmodyfikowane, wł. 03 grudnia 2021 11:01:00 UTC.

Książka publiczna 2021

Wszystkie aktualności o INPOST SA

Wyprzedaż 2021 4 564 mln
1 124 m²
1 124 m²
Dochód netto 2021 640 m²
158 m²
158 m²
Kredyt netto 2021 4 365 m²
1 075 m²
1 075 m²
Wskaźnik C/Z 2021 32,9x
Wydajność 2021
Kapitalizacja 21 997 mln
5 403 m²
5 417 m²
EV / Wyprzedaż 2021 5,78x
EV / Wyprzedaż 2022 3,84x
Pracownik NPR
Swobodny ruch 87,8%

Czas trwania:
Czas trwania:

InPost SA Wykres analizy technicznej |  Badanie rynku

Analiza techniczna Trendy INPOST SA

Krótkoterminowe Średniowiecze Długoterminowy
Trendy Niedźwiedź Niedźwiedź Niedźwiedź

Ewolucja rachunku zysków i strat

Na sprzedaż

Kupić

Średni konsensus Formularz zewnętrzny
Liczba badaczy 12
Ostatnia cena

41,80 zł

Średnia cena docelowa

86,85 zł

Lokalizacja/średni cel 108%