30 września, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Gwyneth Paltrow chce, żeby wszyscy przestali na nią „krzyczeć” z powodu zaprzestania grania w Pepper Potts: „Idź i zadzwoń do Marvela”

Gwyneth Paltrow chce, żeby wszyscy przestali na nią „krzyczeć” z powodu zaprzestania grania w Pepper Potts: „Idź i zadzwoń do Marvela”CNN

Gwyneth Paltrow wystosowała apel do fanów Marvela na całym świecie.

W środę założycielka Goop odpowiedziała na pytania swoich obserwujących w swojej historii na Instagramie i odpowiedziała na emocjonalny post, w którym poprosiła Paltrow o „odpowiedź na pytanie” o to, dlaczego przestanie pojawiać się w filmach Marvela.

„Och. Ja. Boże. Przestań na mnie krzyczeć” – zażartowała Paltrow w swojej odpowiedzi wideo, a następnie dodała: „Przestaliśmy to robić, ponieważ umarł Iron Man”.

Następnie zapytała: „Po co wam Pepper Potts bez Iron Mana? Nie wiem…”, a następnie zasugerowała fanom, „zadzwońcie do Marvela i nakrzyczcie na nich, a nie na mnie! Po prostu tu siedzę”.

Zdobywczyni Oscara nie pojawiła się w roli Potts w filmie Marvel Cinematic Universe (MCU) od czasu „Avengers: Koniec gry” z 2019 roku – filmu, w którym zginął Iron Man (Robert Downey Jr.), znany również jako Tony Stark.

Paltrow po raz pierwszy pojawiła się jako Potts, osobista asystentka Starka, która stała się jego miłością, w filmie „Iron Man” z 2008 roku, a przez ponad dekadę wcielała się w tę postać w dwóch sequelach „Iron Mana” i trzech sequelach „Iron Mana”. filmy „Avengers”.

Wystąpiła także jako Boots w filmie Spider-Man: Homecoming z 2017 roku, ale przezabawnie przyznała reżyserowi Iron Mana Jonowi Favero i znanemu szefowi kuchni Royowi Choi, że Nawet nie pamiętałem Występ w filmie prowadzonym przez Toma Hollanda podczas odcinka serialu „The Chef Show” w serwisie Netflix w 2019 r.

Pomimo mglistych wspomnień i śmierci Starka, Paltrow zasugerowała, że ​​jest otwarta na pomysł powrotu do MCU na początku tego roku, podczas rozmowy ze Scarlett Johansson (znaną również jako Czarna Wdowa/Natasha Romanoff) w serialu Praca podcastowa.

„To znaczy, że nie umarłam, więc myślę, że zawsze mogą mnie poprosić (abym wróciła)” – powiedziała.

READ  Aby zwiększyć popularność Peacocka, Universal wysłał 3 filmy bezpośrednio do transmisji strumieniowej

Czy możemy zdobyć ten numer dla Marvela? Chcielibyśmy zadzwonić…