5 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Electric Zoo odwołuje pierwszy dzień edycji 2023

Electric Zoo odwołuje pierwszy dzień edycji 2023

Festiwal Electric Zoo NYC EDM odwołał pierwszy dzień edycji 2023. Powiadomienie nadeszło na kilka godzin przed otwarciem bram dzisiaj (1 września) o 15:00, a organizatorzy twierdzą, że odwołanie wynikało z niemożności dokończenia budowy głównej sceny terminowo ze względu na zakłócenia w łańcuchu dostaw. Oto ich pełna wiadomość:

Droga Rodzino Elektrycznego Zoo,

Z głębokim żalem zawiadamiamy ze złamanym sercem, że pomimo naszych niestrudzonych wysiłków i zaangażowania przez całą dobę, podjęliśmy bolesną decyzję o odwołaniu pierwszego dnia Elektrycznego Zoo.

Ten rok przyniósł wszystkim niezrównane wyzwania. Zakłócenia w globalnym łańcuchu dostaw dotknęły branże na całym świecie i niestety nasz ukochany festiwal nie pozostał na nie odporny. Te nieprzewidziane opóźnienia uniemożliwiły nam ukończenie budowy głównego etapu na czas pierwszego dnia.

Wiemy, jak ważny jest ten dzień dla Was wszystkich, a Wasz entuzjazm sprawił, że był on dla nas jeszcze bardziej wyjątkowy. Dzielenie się tą trudną wiadomością szczerze łamie serce. Jesteśmy głęboko rozczarowani i rozczarowani, i bardzo nam przykro, że zawiedliśmy naszą rodzinę Electric Zoo.

Zapewnimy pełny zwrot pieniędzy za Twój piątkowy bilet. W przypadku osób posiadających bilety wielodniowe otrzymasz kredyt na jeden dzień. Podobnie wszyscy posiadacze piątkowych biletów na prom i autobus otrzymają pełny zwrot pieniędzy, a posiadacze kilkudniowych biletów na transport otrzymają zwrot środków w wysokości kwoty jednodniowej. Zadbamy o to, aby proces ten przebiegał możliwie sprawnie i szybko.

Mówiąc jaśniej, sobota i niedziela będą naprawdę magiczne. W oba dni zaczynamy o 13:00 i nie możemy się doczekać, aż zjednoczymy się z wami wszystkimi, aby świętować życie, muzykę i taniec, gdy słońce zachodzi na kultowym tle panoramy Nowego Jorku, w samym sercu Nowego Jorku. Zjednoczmy się silniej niż wcześniej, aby stworzyć chwile, które na zawsze pozostaną w naszej pamięci.

Chociaż słowa nie mogą w pełni wyrazić głębi naszego żalu z powodu pierwszego dnia, pamiętajcie, że ta decyzja nie została podjęta lekko. Twoje bezpieczeństwo i doświadczenie są zawsze najważniejsze, dlatego nie chcieliśmy narażać jakości i integralności wydarzenia, na które naprawdę zasługujesz.

Prosimy o przebaczenie i zrozumienie w tym trudnym czasie. Bardzo nam przykro z powodu wszelkich niedogodności i rozczarowań, jakie może to spowodować. Wasze niezachwiane wsparcie zawsze było podstawą Electric Zoo i zobowiązujemy się, że pozostałe dni festiwalu będą niezapomnianym przeżyciem.

W piątek wystąpią między innymi Kx5 (Deadmau5 i Kaskade), Galantis, The Chainsmokers, Acraze, Bonnie & Clyde, Telykast, Vavo, Excision, Adventure Club, Atliens, Blanke, Ghengar, Vampa, Stellar, Storyboard i Chris Lake x Fisher i Clonee. , Mao B, Reebok, Haniloff, Yolanda B. Cole, Charles Mayer, Eli Escobar, The Basted Madonna, J Worra, Coco & Breezy, Carola, Spencer Huff b2b Matt Sauve, Madeon, Saeed The Sky, Grez, Kaspo, Forrester, Żegnajcie Midwest, Monkey Safari, Tim Engelhardt, Oliver Kolitzky, Ella Romand i Mohave Grey.

READ  Po zakupie sukni ślubnej za 6000 dolarów za 25 dolarów Emily Oosterhoudt zaręczyła się

Poniżej zdjęcia z Electric Zoo 2021.