23 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Finance w celu usunięcia tokenów prywatności we Francji, Włoszech, Hiszpanii i Polsce

Finance w celu usunięcia tokenów prywatności we Francji, Włoszech, Hiszpanii i Polsce

Kryptowaluty wkrótce staną się mniej prywatne w Europie, ponieważ duża giełda Binance przygotowuje się do wystawienia wszystkich prywatnych tokenów w krajach takich jak Francja i Włochy.

Od 26 czerwca zastrzeżone tokeny, takie jak Monero (XMR) lub Zcash (ZEC), nie będą już dostępne do handlu dla klientów Binance we Francji, Włoszech, Polsce i Hiszpanii.

Rzecznik Binance powiedział Cointelegraph, że nowe ograniczenia dotyczą łącznie 12 monet. Dotknięte tokeny obejmują Decred (DCR), Dash (DASH), Zcash (ZEC), Horizen (ZEN), PIVX (PIVX), Navcoin (NAV), Secret (SCRT), Verge (XVG), Firo (FIRO), BEAM . (BEAM), Monero (XMR) i MobileCoin (MOB).

„Chociaż naszym celem jest wspieranie jak największej liczby projektów wysokiej jakości, musimy przestrzegać lokalnych przepisów i regulacji dotyczących handlu zastrzeżonymi monetami, aby zapewnić, że możemy nadal służyć jak największej liczbie użytkowników” – powiedział przedstawiciel Binance. Dodać:

„W ramach trwających procesów zgodności Binance, skontaktowaliśmy się z zainteresowanymi użytkownikami, aby poinformować ich, że nie będą już mogli kupować ani handlować zastrzeżonymi tokenami na naszej platformie po 26 czerwca”.

W e-mailu do francuskich klientów Binance powiedział Ulepszone anonimowe zasoby kryptograficzne (CAE) nie mogą być już oferowane w wielu krajach europejskich ze względu na lokalne wymagania prawne.

Ten artykuł ewoluuje i będzie aktualizowany.

READ  Elektrownia do instalacji bezodpadowej technologii wodorowej w Polsce, Grecji i na Węgrzech