3 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Fani krytykują Taylor Swift za wykluczenie legendarnej Celine Dion na scenie podczas ceremonii rozdania nagród Grammy w 2024 roku

Fani krytykują Taylor Swift za wykluczenie legendarnej Celine Dion na scenie podczas ceremonii rozdania nagród Grammy w 2024 roku

Taylora Swifta Być może zdobyła swoje ostatnie wyróżnienie, zdobywając nagrodę Grammy w kategorii Najlepszy Album 2024 roku (Midnights), ale po raz kolejny musi bronić się przed krytyką po tym, jak fani zaatakowali ją za lekceważenie. Celine Dion Na scenie podczas odbierania nagrody.

Popularna piosenkarka My Heart Will Go On zmaga się z zespołem sztywnej osoby – rzadką chorobą neurologiczną, która stopniowo wpływa na funkcje motoryczne i zdolność śpiewania i występów. Lepiej nie będzie.

Czy Taylor Swift uda się ze swojego koncertu w Tokio dotrzeć do Super Bowl LVIII?

Ale Szybki Nie zwróciła na to większej uwagi, gdy zaledwie chwilę po uścisku wyjęła kubek z rąk Jacka Antonoffa I jej przyjaciółka Laną Del Reypomimo Dług Niespodziewany gościnny występ w niedzielę, 4 lutego.

„Nie słucham żadnych wymówek” Kalina Ellendawniej z Ellen DeGeneres Pokaż – powiedział. „Zwłaszcza po tym, jak zobaczyliśmy, jak to zrobić następujące [Cyrus] działał z Maria [Carey] Na początku przedstawienia.

„To nie było to [Swift’s] Po raz pierwszy na #GRAMMY, ale zdobyła tę nagrodę po raz czwarty.

Szybki Mogłoby to zrobić mnie lub cokolwiek innego, ale pamiętaj o znaczeniu Celina Przychodzę, żeby zrobić ten moment, biegać po scenie, obejmując się i trzymając, a na koniec zachowywać się tak, jakby ten artysta, który utorował drogę, nie stał tam szalony.

To tylko dolanie oliwy do ognia DługJej pierwsze duże publiczne wystąpienie od czasu ujawnienia, że ​​cierpi na chorobę zwyrodnieniową, ale wiele osób nadal tak uważa Szybki Moneta bardzo go zainteresowała.

O ile warto, para spotkała się z tyłu, uściskała, uśmiechnęła się i podzieliła się zdjęciem Szybki Być może zdałeś sobie sprawę, jak później tego doświadczyłeś i miałeś nadzieję, że to naprawisz.

READ  Emily Ratajkowski nosi przezroczystą sukienkę wśród plotek, że spotyka się z Petem Davidsonem

Reakcja fanów

Szybki Jest regularnie krytykowana za posiadanie publicznego wizerunku, który przez lata był bardzo starannie konstruowany, aby zmaksymalizować swoją siłę marketingową w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie, nie budząc przy tym kontrowersji.

Ale po tym, jak najwyraźniej nie udało się uznać rówieśnika z dziedzictwem DługFani zaczęli ją krytykować w mediach społecznościowych, przez co niektórzy zastanawiali się, czy nie opadła jej potencjalna maska.

Jeden z użytkowników napisał na X.com, dawniej Twitterze: „Taylora Swifta Kompletne ignorowanie Celine Dion Jakby nawet brak szacunku Celina To było jak… Q?

Choć dodała ponownie: „Taylora Swifta Właśnie odebrałem nagrodę za Album Roku Celine Dion Bez zwracania uwagi i/lub potwierdzania, że ​​jest legendarny [GOAT] „Wręczał jej nagrodę tak zawstydzającą dla mojej duszy”.

Trzeci skomentował:Taylora Swifta Nigdy nie zignoruje Celine Dion Na Grammy.”

Czwarty powiedział barwnym głosem: „Taylora Swifta Nie zasługuje na AOTY i PIEPRZ ją za ignorowanie jej Celine Dion na scenie.”