24 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Panda wielka pozuje obok Bidena w otwartym otwarciu SNL

Panda wielka pozuje obok Bidena w otwartym otwarciu SNL

W programie „Saturday Night Live” gadająca panda wielka uczestniczyła w konferencji prasowej wraz z prezydentem Bidenem, który wygłaszał uwagi po spotkaniu z prezydentem Chin Xi Jinpingiem w jego otwartym wystąpieniu.

„Spotkanie zakończyło się całkowitym zwycięstwem. Jasne, zawarliśmy porozumienia w sprawie komunikacji, fentanylu i zmian klimatycznych, ale co najważniejsze, mamy to, czego teraz naprawdę potrzebuje Ameryka. Więcej pand!” Odtwórca roli Biden powiedział o tym grupie fałszywych reporterów.

Biden, grany przez Mickeya Daya, otworzył scenę, zwracając się do grupy dziennikarzy na temat spotkania z Xi. W tej scenie kpiono z pand, które opuściły Narodowe Zoo na początku tego miesiąca i są w wieku Bidena. Po spotkaniu z Xi Biden opisał Xi jako dyktatora.

„W zeszłym roku zerwał pan stosunki z Chinami, po części dlatego, że nazwał prezydenta Xi dyktatorem” – stwierdził jeden z reporterów, grany przez Heidi Gardner, na co fałszywy Biden odpowiedział: „To prawda”.

Jednak wasz szczyt w zeszłym tygodniu był świadkiem znaczących kroków w naprawie tych stosunków. Czy chciałbyś całkowicie cofnąć swoje osiągnięcie, ponownie nazywając go dyktatorem? – zapytała na pozorowanej konferencji prasowej.

„Zrobię to” – odpowiedział, odnosząc się do komentarzy Bidena z zeszłego tygodnia, w których ponownie nazwał Xi dyktatorem.

Zamiast zadać pytanie fałszywemu prezydentowi, jedna z reporterek za pomocą tego pytania powiedziała Bidenowi: „Jesteś stary”. Kiedy wydaje się, że Biden ma już dość tych pytań, przedstawia „bardzo ważną chińską osobistość”, którą okazuje się być Bowen Yang przebrany za pandę.

„Dziękuję, ale nie trzeba mówić gigant. Wydaje mi się, że jestem naprawdę szczuplejszy i grubszy. Tak naprawdę to jestem zaszczycony, że tu jestem. Ale czy tylko ja byłem zaskoczony, że prezydenci dwóch największych gospodarek w świecie się spotkał i wszyscy zastanawiali się: Jaka jest historia?” powiedział Yang, grając w pandę. Panda?

READ  aresztowanie aktora Josepha Gatta; Stosunek seksualny z domniemanym nieletnim – termin

Podszywacze się pod pandę naśmiewali się z romansu z pandą, pomijając poważniejsze tematy na rzecz pytania pandy, jak bardzo lubi Amerykę, czy to dobry czas na powrót do Chin i co panda czuje, gdy nazywa się ją „wysłannikami przyjaźni”. „

„Szczerze mówiąc, myślę, że nadszedł odpowiedni moment. Muszę po prostu opuścić kraj. Teraz. Wiesz, jeśli Trump zostanie wybrany w 2024 r., to będzie katastrofa. Powiedział, że zgarnie migrantów i umieści ich w obozach” Zapytany o opuszczenie Stanów Zjednoczonych Panda powiedział: „Demokracja się skończy i może nastąpić wojna domowa”.

Naciskana dalej panda wahała się, czy powiedzieć, czy zagłosuje na Bidena. Fajna prezentacja zakończyła się tym, że Day zagrał Bidena i powiedział, że on i panda są podobni.

„Jesteśmy rodzicami, jesteśmy fajni. Ludzie uwielbiają dzielić się filmami, na których się przewracamy” – powiedział Day.

Prawa autorskie 2023 Nexstar Media Inc. wszystkie prawa są zachowane. Materiał ten nie może być publikowany, emitowany, przepisywany ani redystrybuowany.