30 listopada, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dwayne „The Rock” Johnson z paryskiego muzeum chce zmienić kolor skóry swojego nowego woskowego posągu

Dwayne „The Rock” Johnson z paryskiego muzeum chce zmienić kolor skóry swojego nowego woskowego posągu

Dwayne „The Rock” Johnson nie jest zadowolony ze swojego nowego woskowego posągu znajdującego się w Muzeum Griffin w Paryżu we Francji. Aktor powiedział, że jego zespół skontaktował się z nim i poprosił o zmianę kluczowej części wyglądu: koloru skóry.

W niedzielę Johnson udostępnił na Instagramie klip przedstawiający komika Jamesa Andre Jeffersona Jr., który naśmiewał się z figury woskowej. „Tak według Paris wygląda” – powiedział Jefferson, udostępniając zdjęcie woskowego posągu przedstawiającego jasnoskórego aktora. „Zamienili skałę w kamyk”.

„Wygląda na to, że The Rock nigdy w życiu nie widział słońca” – kontynuował Jefferson.

Odsłonięcie woskowego posągu Dwayne’a Johnsona w Musee Grevin 16 października 2023 r. w Paryżu we Francji.

Marka Piaseckiego/Getty Images/Getty Images


Johnson, będący czarnoskórym obywatelem Samoańczyka, również udostępnił film Jeffersona Na swojej osobistej stronie na Instagramie.

„Gwoli ścisłości, poproszę mój zespół o skontaktowanie się z naszymi przyjaciółmi z Muzeum Griffin w Paryżu we Francji, abyśmy mogli popracować nad aktualizacją mojego woskowego posągu, dodając kilka ważnych szczegółów i ulepszeń – zaczynając od odcienia mojej skóry” – napisał w podpisie. „A następnym razem, gdy będę w Paryżu, wpadnę i napiję się drinka dla siebie”.

Muzeum Griffin, podobnie jak muzea figur woskowych Madame Tussauds w Nowym Jorku i Londynie, prezentuje figury woskowe celebrytów. Ich bohaterowie wahają się od Charliego Chaplina, przez Nelsona Mandelę, aż po Leonardo DiCaprio.

Zamiast oglądać gwiazdę osobiście, rzeźbiarz Stefan Barrett stworzył figurę woskową Johnsona, korzystając ze zdjęć i filmów. Muzeum poinformowało w poniedziałkowym komunikacie prasowym.

„Zespoły udawały się na siłownie w nadziei, że znajdą mężczyznę, który będzie odpowiadał niezwykłym wymiarom The Rocka” – czytamy w komunikacie prasowym.

„To prawda, że ​​tworzenie tak wielkich ludzi zawsze robi wrażenie” – stwierdził Barrett w oświadczeniu. „Mieliśmy szczęście, że znaleźliśmy kogoś, kto pod względem budowy i wzrostu był porównywalny fizycznie do Dwayne’a Johnsona. To naprawdę pozwoliło nam zrobić to dobrze”.

Barrett stwierdziła, że ​​trudno było uzyskać subtelny uśmiech, jaki Johnson pokazał na zdjęciu, na którym stworzył tę stylizację.

Z oświadczenia wynika, że ​​oczy Johnsona trzykrotnie przerysowywano, aby upewnić się, że są ciepłe i niezbyt ciemne, natomiast wykonanie jego samoańskiego tatuażu zajęło 10 dni.

CBS News zwróciło się do Grevin Museum z prośbą o komentarz i oczekuje na odpowiedź.

Według The Sporting News Johnson, który walczył w WWE, mierzy 6 stóp i 5 cali wzrostu i waży 260 funtów. Raport Bleachera. Po udanej karierze zapaśniczej zajął się jeszcze bardziej udaną karierą aktorską, występując w filmach akcji, takich jak serial Szybcy i wściekli. Został najlepiej opłacanym aktorem w Hollywood w 2016 roku i od 2019 do 2021 roku. Według Forbesa.

Matka Johnsona jest Samoańczykiem, a on w animowanym filmie Disneya „Moana” wcielił się w postacie z Wysp Pacyfiku, takie jak Maui. W 2021 roku stworzył autobiograficzny serial komediowy „Young Rock” i zagrał w nim główną rolę, opowiadającą o jego dzieciństwie spędzonym z czarnym ojcem, kanadyjskim zapaśnikiem Rockym Johnsonem.

W 2019 roku, w odpowiedzi na użytkownika Twittera, który powiedział, że The Rock został „opisany” jako samoański zapaśnik, Johnson Powiedział, że jest zdecydowany Podobnie jak czarny i Samoańczyk.

„Cieszę się, że to znalazłem. Przedstawię wam kontekst i prawdę. Wiem dokładnie, kim jestem – jedno i drugie. Równie dumny. Czarny/Samoański” – powiedział Johnson w tweecie, dodając: „I mój przyjacielu, pozwól mi rozwinąć na twoich myślach.” Trochę tutaj – wyścigi w zapasach mam już za sobą, więc nie było „rezerwacji w ten sposób”.

READ  Dolph Lundgren głośno wypowiada się za Amber Heard na planie „Aquaman 2”