7 grudnia, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Uwagi Dave’a Chappelle’a na temat Izraela wywołały w Bostonie wiwaty i strajki

Uwagi Dave’a Chappelle’a na temat Izraela wywołały w Bostonie wiwaty i strajki

Według doniesień prasowych i rzeczniczki Dave Chappelle na krótko włączył się w konflikt między Izraelem a Hamasem podczas występu w Bostonie, wywołując wiwaty części publiczności i powodując, że inni odeszli, krytykując kryzys humanitarny w Strefie Gazy. dla komika.

Zdjęcia odbyły się w czwartek i był to pierwszy z dwóch występów pana Chappelle’a w bostońskim TD Garden i nie zaplanowano żadnych żartów ani komentarzy na temat wojny, powiedziała rzeczniczka Carla Sims.

Jako pierwszy o komentarzach pana Chappelle’a poinformował: Dziennik Wall Streetz którego wynika, że ​​niektórzy widzowie wiwatowali, gdy pan Chappelle mówił o konflikcie, podczas gdy inni odeszli. Los Angeles Times Poinformowała, że ​​po zakończeniu przedstawienia z około 17 000 widzów opuściło około 200 osób.

„Jako komik i satyryk musi radzić sobie ze złożonością konkurujących ze sobą rzeczywistości, oferując perspektywy, które mogą zarówno skłaniać do myślenia, jak i stanowić wyzwanie” – powiedziała pani Sims o panu Chappelle.

Podczas występu ludziom nie wolno było korzystać z telefonów i niewiele było dowodów na to, co dokładnie wydarzyło się podczas kręcenia. Jednak według doniesień prasowych i osoby, która słuchała nagrania grupy, pan Chappelle w pewnym momencie został przyciągnięty przez publiczność tematem wojny, a następnie skupił się na nim przez około osiem minut.

Po początkowej odmowie udziału pan Chappelle, który w ostatnich latach nie wahał się poruszyć kontrowersyjnych kwestii, po napisaniu antyizraelskiego listu wyraził obawy dotyczące sposobu, w jaki potraktowano grupę studentów Harvardu. W tym momencie ktoś z widowni krzyknął: Według relacji i osoby, która słyszała nagranie, powinien się zamknąć.

Jak wynika z doniesień prasowych i osoby, która słuchała taśmy, pan Chappelle, zaskoczony próbą uciszenia go w jego własnym programie, najwyraźniej powiedział danej osobie, że powinna się zamknąć. Powiedział, że ataki z 7 października były również przerażające Izrael był krytykowany za rolę, jaką odegrał w wysiedleniu ponad miliona ludzi oraz uniemożliwianiu dostarczania żywności, wody i paliwa. Komik dodał, że ludzie po obu stronach konfliktu muszą zastanowić się i zastanowić nad tym, jak sobie radzą.

READ  Znany reżyser Bob Rafelson, reżyser nowej ery Hollywood, umiera w wieku 89 lat

W końcu przyznał, że według osoby, która usłyszała taśmę, osoba, która kazała mu zachować ciszę, słusznie się wściekła. Zachęcał jednak ludzi do wzajemnej rozmowy i podkreślał, że każdy musi pamiętać, że w konfliktach ginęli ludzie.