13 maja, 2024

Do przerwy Bucks prowadzili z Jazzem 63:53

On gra

SALT LAKE CITY – Milwaukee Bucks (33-16) chcą zemścić się na drużynie Utah Jazz (24-26) dziś wieczorem o 19:00 w Delta Center po zwycięstwie Jazz na Fiserv Forum 8 stycznia.

Damian Lillard opuścił ten mecz z powodów osobistych związanych z Bucks.

Milwaukee wykorzystało serię 14-0 na drugą kwartę, która przedłużyła się do serii 19-2, aby w drugiej kwarcie prowadzić aż 19, zanim do przerwy pokonało Utah 63-53. Giannis Antetokounmpo zdobył 18 punktów w pierwszej połowie.

Utah zakończyło pierwszą kwartę serią 9:0, a po pierwszej kwarcie prowadziło Milwaukee 32:26. Collin Sexton zdobył dla Jazzu 11 punktów, a Antetokounmpo osiem punktów dla Bucks.

Bucks wygrali swój pierwszy mecz pod wodzą Doca Riversa w sobotę w Dallas i zapewnili sobie miejsce w roli trenera All-Star Konferencji Wschodniej. Po serii 15-4 Jazz przegrał trzy mecze z rzędu.

więcej: Doc Rivers po raz pierwszy ćwiczy Milwaukee Bucks w Dallas: „Bardzo się zmieniliśmy”

Czy Giannis gra?

Tak, ale była to możliwa decyzja w trakcie meczu, po rozgrzewce, ze względu na zapalenie ścięgna prawej rzepki. To nowa etykieta kontuzji dla kandydata na MVP.

Khris Middleton wykluczony na korzyść Pax

Po najlepszym w sezonie 38 minutach i 29 sekundach w sobotę przeciwko Dallas, Bucks pokonali Khrisa Middletona w niedzielnym meczu w Salt Lake City z powodu kontuzji prawego kolana.

To ósmy mecz, który 32-latek opuści, a siedem z nich miało miejsce w setach. Tylko raz wystąpił w kolejnych meczach, zdobywając 15 minut w pierwszej połowie przeciwko San Antonio 4 stycznia.

Middleton nie rozegrał 38 minut w meczu sezonu zasadniczego od 4 marca 2022 roku w Chicago (38:45).

READ  Wszystkie oczy skierowane są na Koepkę, Wielką Trójkę i perspektywy

Brook Lopez pozostaje wyłączony z gry z powodów osobistych

Pomocnik Bucks opuścił sobotni mecz w Dallas, a także mecz z Jazzem z powodów osobistych.

Raport dotyczący obrażeń Paxa

• Khris Middleton wypada (leczenie kontuzji prawego kolana)
  • Brook Lopez odchodzi (z powodów osobistych)
  • Damian Lillard, wątpliwy (skręcenie lewej kostki) Lillard zaczął, ale decyzja została podjęta w czasie gry, po rozgrzewce.
  • Giannis Antetokounmpo, możliwe (zapalenie ścięgna rzepki prawej)
  • Andre Jackson Jr., możliwe (skręcenie prawego nadgarstka)

Wyjściowy skład Bucksów

• gwardia: Właściciel Beasleya, Damian Lillard
  • Atakujący: Giannis Antetokounmpo, Jae Crowder
  • Centrum: Brooka Lopeza

Bucks zatrudnili asystenta trenera Pete’a Domingueza

Od czasu przejęcia sterów 26 stycznia Doc Rivers powiększył swój sztab trenerski. Dave Joerger i Rex Kalamian byli na wprowadzającej konferencji prasowej Riversa 27 stycznia, a wkrótce potem przyprowadzono Pete'a Domingueza.

Dominguez współpracował z Riversem w Filadelfii oraz z Los Angeles Clippers. Rivers powiedział, że odegrał kluczową rolę w budowie sali wideo w obu miejscach. Kalamian pomagał także trenować reprezentację Armenii i trenował Obras Sanitarias w Argentynie.

Oprócz obowiązków związanych z wideokonferencją Rivers powiedział, że Dominguez będzie pomagał w rozwoju zawodników, obronie i „szkoleniu trenerów”.

„To dla mnie bardzo ważny facet” – powiedział Rivers.