Morgan Freeman: Gwiazda Auburn, Johnny Brohm, wyrywa się z ręki widza, zanim zdaje sobie sprawę, że jest hollywoodzkim aktorem

Peter Thomas/USA Today Sports/Reuters

Johnny Broom przeprasza aktora Morgana Freemana po tym, jak uderzył go ręką.

CNN

Kiedy kibic siedzący na korcie chwycił koszulkę Johnny'ego Brohma podczas meczu Auburn starcie niezgodne z Uniwersytet MissisipiGwiazda koszykówki z college'u ze złością odwróciła się, aby ich odepchnąć.

Potem przyszedł moment uświadomienia sobie: fanem, o którym mowa, był w rzeczywistości zdobywca Oscara, aktor Morgan Freeman.

Brohm natychmiast przeprosił, a później udał się do Freemana, aby przeprosić ponownie, pomiędzy pomaganiem Auburn w zwycięstwie 91-77 na wyjeździe z Ole Miss w sobotę.

„Myślałem, że kibic Ole Miss złapał mnie za koszulkę i przytrzymał” – Brohm powiedział reporterom po meczu. „W pewnym sensie odciąłem mu rękę. Widziałem, kim był, a jestem wielkim filmowcem. Prawdopodobnie widziałem jeden z jego filmów w samolocie, który tu leciał”.

„Ale zdałem sobie sprawę, że to on i pomyślałem: «O mój Boże, jestem wielkim fanem»”. Przepraszam.' „Po prostu graj dalej” – powiedział.

Freeman, być może najbardziej znany ze swoich ról w „Skazanych na Shawshank” i „Dziecko za milion dolarów”, a także ze swojego charakterystycznego głębokiego głosu, jest wieloletnim fanem Ole Miss i często można go zobaczyć na ich meczach.

Jednak dzięki 15 punktom Brohma, dziewięciu zbiórkom, siedmiu asystom i trzem blokom dla Auburn Freeman patrzył, jak jego drużyna Ole Miss wyszła na prowadzenie w pierwszej połowie i uległa porażce.

„Byłem tam ponownie i pomyślałem: «Znowu przepraszam»” – powiedział Broome. „Powiedział: Wszyscy macie się dobrze”. Po prostu graj dalej.”

Broome zdobył wszystkie swoje punkty w drugiej połowie, w tym serię siedmiu punktów z rzędu, która na nieco ponad cztery minuty przed końcem powiększyła prowadzenie Auburn do 11.

Jego zespół utrzymał się na przerwaniu passy Ole Miss od 14 meczów bez porażki na własnym boisku.

READ  Dana White nazywa konflikt stołowy Joe Rogana „Bykami ***”