5 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nick Bosa wraca do treningów 49ers po przedłużeniu rekordowego kontraktu – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Nick Bosa wraca do treningów 49ers po przedłużeniu rekordowego kontraktu – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

SANTA CLARA — Kiedy w czwartek drużyna 49ers weszła na boisko treningowe, nowo koronowany najbogatszy nierozgrywający drużyny NFL znajdował się na siłowni.

Nie ma w tym nic dziwnego.

Kiedy na boisku pojawił się obrońca Nick Bosa, wyglądał, jakby był w doskonałej kondycji fizycznej i gotowy na ważną walkę w niedzielę, kiedy rozpocznie się sezon zasadniczy 2023 drużyny 49ers.

Ponieważ na początku treningów 49ers przechodzili indywidualne ćwiczenia, Bosa wziął udział w rozgrzewkach pod okiem Dustina Perry’ego, szefa sił i kondycji 49ers.

Nie spodziewano się, że Bosa będzie miał więcej niż bardzo ograniczony dzień treningowy w czwartek, gdy powoli przystosuje się do swojego piłkarskiego harmonogramu. W niedzielę mógł spodziewać się znaczącego czasu gry przeciwko Pittsburgh Steelers.

Bosa poleciał do Bay Area w środę wieczorem po zaakceptowaniu warunków pięcioletniego przedłużenia o wartości 170 milionów dolarów w celu sfinalizowania 44-dniowego kontraktu. Bosa zdobył rekordowy kontrakt po tym, jak w zeszłym sezonie prowadził NFL z 18,5 workami i zdobył nagrodę Obrońcy Tygodnia NFL.

NFL przyznało 49ers zwolnienie ze składu na dwa mecze dla Bosy. Oczekuje się jednak, że klub aktywuje go w 53-osobowym składzie w sobotę i wtedy będzie musiał dokonać odpowiednich zmian w składzie, aby zwolnić miejsce dla Bosy.

Pobierz i śledź podcast 49ers Talk

READ  Justin Verlander jedzie do Mets (źródło)