29 stycznia, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Czy ukończyłeś Pierścień Eldena?

Nie ma wątpliwości Pierścień Eldena To była jedna z największych transakcji 2022 roku. RPG z otwartym światem zostało wydane w lutym (co wydaje się teraz minioną erą), ale udało się być tematem rozmów przez cały rok. Wynikało to oczywiście z ogólnej jakości gry, ale także dzięki samej grze Głębokość. Gracze wciąż znajdowali wszelkiego rodzaju dziwne i cudowne sekrety kilka miesięcy po premierze, a ogromna mapa tytułu aż prosiła się o odkrycie.

Rzeczywiście, Elden Ring jest duży Zabawka. Tytuły Souls mogą na początku zniechęcać ze względu na ich nieodłączną trudność, ale kiedy jesteś rozrzucony po ogromnym otwartym świecie? Zakładamy, że wielu graczy zrezygnowało z Elden Ring na długo przed tym, zanim zobaczyliśmy listę kredytów.

Dlatego pomyśleliśmy, że interesujące byłoby zorganizowanie ankiety na ten temat. Czy ukończyłeś Pierścień Eldena? Może dotarłeś do półmetka i stwierdziłeś, że widziałeś już wystarczająco dużo? A może uderzyłeś go już kilka razy? Niezależnie od tego, jakie masz doświadczenia, głosuj w naszych ankietach, a następnie podziel się swoimi historiami w sekcji komentarzy poniżej.

READ  Mówi się, że prototyp Google Pixel Watch znajduje się w restauracji