3 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

4-pak Apple AirTag jest już w sprzedaży

4-pak Apple AirTag jest już w sprzedaży

06 lutego 2024 r

3 minuty czytania

Działaj szybko: 4-pak Apple AirTag jest już w sprzedaży

Ten post zawiera odniesienia do produktów jednego lub większej liczby naszych reklamodawców. Możemy otrzymać wynagrodzenie za kliknięcie linków do tych produktów. Warunki mają zastosowanie do ofert wymienionych na tej stronie. Aby zapoznać się z objaśnieniami naszych zasad reklamowych, odwiedź stronę Ta strona.

Notatka redaktora

Ten post został zaktualizowany o nowe informacje. Ceny i dostępność obowiązują na dzień 6 lutego o godzinie 10:11 czasu wschodniego.

Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś i nie kupiłeś Apple AirTag, teraz jest czas.

W tej chwili Apple AirTag będzie sprzedawany po najniższej jak dotąd cenie w 2024 r. – ale musisz działać szybko. Nie mamy pojęcia, jak długo pozostaną przy obecnej niskiej cenie.

Nie ma tańszego i bardziej niezawodnego sposobu monitorowania swojej posesji niż korzystanie z niego Znaki powietrzne Apple. W chwili pisania tego tekstu czteropak Apple AirTags jest dostępny na Amazon za jedyne 79 dolarów, co pozwala zaoszczędzić 20% w stosunku do zwykłej ceny wywoławczej wynoszącej 99 dolarów. Nie spodziewamy się, że cena utrzyma się na niskim poziomie przez dłuższy czas.

Oczywiście, jeśli połączysz dodatkowe sposoby oszczędzania na zakupach na Amazonie, cena może spaść jeszcze bardziej.

POWIĄZANE: Jak naprawdę wygląda korzystanie z AirTags firmy Apple do śledzenia bagażu

Za jedyne 79 USD za cztery znaczniki, kupując za pośrednictwem Amazon, wydasz około 20 USD za znacznik. Aby dodać kontekst, jeśli w momencie pisania tego tekstu miałbyś kupić pojedynczy tag bezpośrednio od Apple, zapłaciłbyś 29 USD (lub 29 USD). 24 USD za pośrednictwem Amazon – cena również obniżona). Cztery Apple AirTagi bezpośrednio od Apple pozwolą Ci zaoszczędzić 99 USD.

Christina House/Getty Images

Jeśli chcesz otrzymać pakiet Apple AirTags po obniżonej cenie, teraz jest dobry moment na złożenie zamówienia i zaoszczędzenie trochę gotówki. Dzięki temu będziesz mieć niedrogie narzędzie, które poinformuje Cię, gdzie znajduje się Twój bagaż rejestrowany – nawet jeśli linia lotnicza nie jest do końca pewna.

Skorzystaj z tego Oferta Apple AirTags w Amazon.

Powiązana lektura:

Wyróżniony obraz autorstwa Amazon.com

Zastrzeżenie redakcyjne: Opinie wyrażone tutaj są opiniami samego autora, a nie opinii jakiegokolwiek banku, wystawcy karty kredytowej, linii lotniczej lub sieci hoteli i nie zostały sprawdzone, zatwierdzone ani w żaden sposób zatwierdzone przez żaden z tych podmiotów.