19 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Córka podobna do Johna Candy’ego opowiada o swoim ojcu w rocznicę jego śmierci

Córka podobna do Johna Candy’ego opowiada o swoim ojcu w rocznicę jego śmierci

Od debiutu ukochanego aktora minęły trzydzieści lat Johna Candy’ego Zmarł na zawał serca w wieku 43 lat.

4 marca dwójka dzieci Kandi podzieliła się wzruszającymi wiadomościami, aby uczcić zmarłego ojca w rocznicę jego śmierci.

„Dziś 30 lat temu… mam wrażenie, jakby całe życie z tobą i bez ciebie. Tęsknię za tobą i kocham cię na zawsze” – skomentowała na swoim koncie na Instagramie Jennifer Candy Sullivan (44 l.).

„Był najlepszym ojcem” – mówi Jennifer. DZIŚ.com. „Mówił: «Nie przejmuj się tym, co ludzie o Tobie myślą. Po prostu bądź prawdziwym sobą».

„Inną cechą mojego ojca jest to, że był idealnym człowiekiem rodzinnym” – kontynuuje. „Dlatego nie chciał występować w Saturday Night Live. Wiedział, że taki styl życia nie będzie dla niego zdrowy. Dzięki temu był mądry”.

Jennifer nazwała swojego 5-letniego syna, Finleya Johna Williama, na cześć swojego dziadka.

„Zdecydowanie wygląda jak Kandi. Zdecydowanie ma włosy mojego taty” – mówi Jennifer, zauważając, że chłopczyk też wygląda jak jego dziadek ze strony ojca.

Rocznice straty mogą być trudne, ale Jennifer twierdzi, że dziś „czuje się silna”.

„Moja najlepsza przyjaciółka z dzieciństwa zmarła w zeszłym miesiącu. Dorastaliśmy razem, a ona znała mojego tatę. Jej śmierć sprawiła, że ​​tęsknię za tatą” – mówi Jennifer.

4 marca brat Jennifer, Christopher (39 l.), również podzielił się hołdem dla ojca na Instagramie. Na zdjęciu Candy pojawia się w charakterystycznym hawajskim druku.

„Wyrażam dziś całą miłość mojemu tacie” – napisał 39-letni Chris.

Oboje dzieci Kandy'ego poszli za nim na pole rozrywki. Chris i Jennifer są pisarzami i aktorami.

Candy jest najbardziej znany z ról w komediach z lat 80., takich jak „Wujek Buck” oraz „Samoloty, pociągi i samochody”. Przez 15 lat był żonaty z żoną, ceramiką i malarką abstrakcyjną Rosemary Margaret Hobor.

READ  aresztowanie aktora Josepha Gatta; Stosunek seksualny z domniemanym nieletnim – termin

„Był zwyczajnym facetem i wspaniałym, bardzo kochanym ojcem” – powiedziała Jennifer. Rozrywka Tonigt w 2015 r. „Bardzo podobny do postaci, którymi grał w filmie”.

Candy zmarła w Meksyku podczas kręcenia filmu „Wagon's East” w 1994 roku.

„Miałem 9 lat. To był piątek” – powiedział Chris podczas rozmowy z. Raport z Hollywoodr w 2016 r. „Pamiętam, jak rozmawiałem z nim w noc przed śmiercią, a on powiedział: «Kocham cię i dobranoc»”. „Zawsze będę o tym pamiętać”.

Jennifer, która miała 14 lat, gdy zmarła Candy, wspomina swój ostatni telefon do ojca.

„Rozmawiałam z nim przez telefon i nienawidzę tego, ale byłam trochę na dystans, ponieważ studiowałam” – powiedziała publikacji. „Więc pomyślałem: «Tak, OK, kocham cię». Porozmawiam z Tobą później. Życzę dobrej nocy.' Potem się rozłączyłem i wróciłem do nauki.

Według Jennifer i Chrisa choroby serca występują w ich rodzinie.

„Zawsze pracował nad swoją wagą i zdrowiem” – powiedział Chris w rozmowie z The Hollywood Reporter. „Na szczęście pomógł nam sami to rozgryźć”.

Jennifer i Chris nie mają nic przeciwko, gdy ludzie wskazują na podobieństwo między nimi a ich ojcem – oni też to widzą.

„Mój brat i ja w różnych momentach wyglądamy jak moi rodzice” – wyjaśniła Jennifer dziennikowi The Hollywood Reporter. „Jeśli spojrzysz na niego, gdy był młodszy, to jest to Chris. A mój tata jest trochę starszy, to moja twarz. Dla mnie chodziło o nawiązanie kontaktu z moją kobiecą stroną, kiedy ludzie mówili: «Wyglądasz zupełnie jak twoja». tato”, a ja odpowiadałam: „Dziękuję… A oni mówią: „Ale jesteś o wiele ładniejsza od swojego ojca!” Czasami mój śmiech jest taki sam jak śmiech mojego ojca.

Artykuł ten został pierwotnie opublikowany na DZIŚ.com