29 stycznia, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kate Bush dziękuje fanom, nawet tym, którzy myśleli, że jest nową artystką

Kate Bush

Kate Bush
obrazek: Chris Morehouse/Evening Standard/Hulton Archives (Obrazy Getty’ego)

Anioł jest na górze Kate Bush Kontynuuje swoją coroczną tradycję udostępniania plików Wiadomość świąteczna, nad którym zastanawiasz się w zeszłym roku. W tym roku porusza niedawną śmierć królowej Elżbiety II (ale nie waż się nazywać jej monarchią!), wojnę na Ukrainie i toczącą się wojnę. Strajk pielęgniarek w Wielkiej Brytanii i ogromny sukces jej singla „Running Up That Hill” z 1985 roku.

podczas gdy Ona wcześniej Jest wdzięczna Za epicki wzrost „Running Up That Hill” na listach przebojów na całym świecie po wylądowaniu w Needles Dziwne rzeczyPoświęciłem specjalny moment, aby podziękować moim młodym fanom. „„To było wspaniałe uczucie widzieć tak wielu przedstawicieli młodszego pokolenia cieszących się tą piosenką” – napisał Bush.Wygląda na to, że wielu z nich myślało, że jestem nowym artystą! Uwielbiam to!

Jej pełną wiadomość możecie przeczytać poniżej:

„Każdy rok wydaje się lecieć trochę szybciej. Mówi się, że tak jest z wiekiem, ale nie ma wątpliwości, że życie przyspiesza szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

Chyba nikt z nas nie przeżył takiego roku. Życie stało się niesamowicie przerażające w tej pandemii, ale ponieważ myślimy, że może się wkrótce skończyć, wygląda na to, że tak się stanie. To bombardowania – straszna wojna na Ukrainie, głód, susze, powodzie… i straciliśmy naszą królową. Wielu moich przyjaciół było zaskoczonych tym, jak bardzo byli zdenerwowani jej śmiercią, zwłaszcza że nie jesteśmy członkami rodziny królewskiej, ale myślę, że jej śmierć stała się epicentrum żalu za niewypowiedzianą stratę, którą tak wiele osób odczuło podczas pandemii.

To był dla mnie szalony rok. Nadal zachwycam się sukcesem RUTH, który stał się numerem jeden tego lata. Co za honor! To było naprawdę ekscytujące widzieć, jak radzi sobie tak dobrze na całym świecie, ale szczególnie tutaj, w Wielkiej Brytanii i Australii; A także zobaczyć, jak osiąga trzecie miejsce w USA. To było wspaniałe uczucie widzieć, jak wielu młodych ludzi cieszy się tą piosenką. Wygląda na to, że wielu z nich myślało, że jestem nowym artystą! Uwielbiam to!

Jeszcze raz wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy wspierali ten utwór i przyczynili się do jego ogromnego sukcesu.

Zastanawiam się, gdzie wszyscy będziemy pod koniec przyszłego roku? Mam nadzieję, że wojna się skończy. Mam nadzieję, że pielęgniarki są w stanie być doceniane – być cenione. Miejmy wszyscy nadzieję, że przyszły rok będzie lepszy niż ten. Ciągle myślę o Hope i o tym, jak to było ostatnie z puszki Pandory. Czasami wydaje się, że wszystko, co świeci w mrocznych czasach, w których się teraz znajdujemy.

Użyłem małego Robina do niektórych prezentów świątecznych dla moich przyjaciół w tym roku. Poczułam, że ten skromny ptaszek, który symbolizuje Boże Narodzenie, może również symbolizować nadzieję w kontekście pięknych słów Emily Dickinson: Nadzieja to rzecz, która leży w duszy razem z piórami.

Chciałbym myśleć, że w te Święta Bożego Narodzenia, kiedy radość jest tak trudna do znalezienia, nadzieja zagości w naszych duszach. Wesołych Świąt!

Wszystkiego najlepszego,

Kate

READ  Daniel Radcliffe przypomina fanom, że „nie wszyscy w serii” zgadzają się z JK Rowling