31 maja, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Coral Pixel 7a wyciekł z pierwszej linii kolorów Google

Po obejrzeniu Pixela 7a w kolorze Arctic Blue, Carbon i Cotton, przyjrzymy się teraz średniemu modelowi Ranger 2023 w naprawdę odważnym kolorze koralowo-pomarańczowym.

Evana Blassa tweetować dziś po południu Obraz Pixela 7a w kolorze, który powinien być „koralowy” w poprzednim przecieku. Kolor paska aparatu jest nieco jaśniejszy niż górny pasek i większa dolna część, która powinna być wykonana z tworzywa sztucznego, a nie ze szkła. Niejasno widzimy również, że obwód jest również pomarańczowy, aż do przycisków.

Bardzo przypomina „Oh So Orange” Pixel 4 i 4 XL z 2019 roku, a także „Coral” Pixel Buds Pro i Nest Mini. Jest też Nest Audio i Nest Hub drugiej generacji w znacznie lżejszym „piasku”.

W przypadku Coral oznacza to, że Pixel 7a będzie dostępny w dwóch zabawnych kolorach, a drugi to jasnoniebieski. Po raz pierwszy Google oferuje telefony Pixel w czterech kolorach zamiast zwykłych maksymalnie trzech.

Jednak Google zaoferował Nexusa 6P w czterech kolorach: aluminium, grafit, mróz lub złoto. Ogólnie rzecz biorąc, seria A ma bardzo zróżnicowaną jakość kolorów, na którą wpłynęły czynniki zewnętrzne:

  • Pixel 3a: tylko czarny, czysty biały, fioletowy
  • Pixel 4a: po prostu czarny i ledwo niebieski
  • Piksel 5a: głównie czarny (ciemnozielony)
  • Pixel 6a: kreda, węgiel drzewny, szałwia

Więcej o Pixelu 7a:

FTC: Używamy linków partnerskich, aby zarabiać. więcej.

READ  Activision Blizz Exec ma nam najwięcej do pokazania