17 maja, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dodano trzy gry Sega Genesis / Mega Drive, aby zmienić dodatek online

Dodano trzy gry Sega Genesis / Mega Drive, aby zmienić dodatek online

Cóż, znowu się to stało! Po zaplanowanej konserwacji aplikacji Sega Genesis / Mega Drive Switch Online została ona zaktualizowana o trzy kolejne klasyczne gry.

Najnowsze wydania obejmują Sonic SpinballI Jasna Siła II I Kosmiczny błotniak II. Oto pełne podsumowanie, dzięki uprzejmości PR:

Zbierz Szmaragdową Moc, lśniącego bohatera, i wskocz do kosmicznego portalu – trzy nieziemskie przygody SEGA Genesis wołają twoje imię! Dzisiaj do SEGA Genesis – Nintendo Switch Online Library dodano trzy gry spin-off: Sonic the Hedgehog SpinballI Jasna Siła II i Kosmiczny Harrier II. Teraz możesz w nie zagrać na Nintendo Switch System z członkostwem Nintendo Switch Online + Expansion Pack.

– w Sonic the Hedgehog SpinballZamek Robotnika to gigantyczna maszyna do pinballa! Pomóż Sonicowi obracać się, podskakiwać i przeskakiwać przez cztery różne strefy pinballowe składające się z błyszczących jaskiń, lepkich kanałów, wrzącej lawy i potwornych maszyn, aby zbierać Szmaragdy Chaosu i ratować mieszkańców Mobiusa z góry kłopotów.

– Brylantowa Siła II dołącz do oryginału lśniąca siła W SEGA Genesis – Biblioteka online Nintendo Switch! W tej taktycznej przygodzie fantasy RPG masz za zadanie poprowadzić tytułową Shining Force w kinowych bitwach przeciwko starożytnemu złu, które grozi przejęciem Ziemi.

– Bądź bohaterskim Kosmicznym Harrierem w Kosmiczny błotniak II Walcz z mnóstwem złych stworzeń w tej szalonej i wymagającej grze akcji, która była jednym z oryginalnych tytułów startowych SEGA Genesis!

A jeśli się zastanawiałeś, Japonia miała te same trzy tytuły:

Aby grać w te gry na swoim Switchu, oczywiście potrzebujesz członkostwa Nintendo Switch Online i subskrypcji droższego poziomu dodatku Expansion Pack.

Co myślisz o tych grach? Czy wypróbowałeś już dodatek? tenJeśli chcesz komentować poniżej.

READ  Android 12L z marcowym spadkiem funkcji wprowadzonym na Pixelu 6