31 maja, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jahmir Gibbs jest „wpadnięty”, aby przejść do Lions z numerem 12 w drafcie NFL

Erica WoodyardaESPN3 minuty na przeczytanie

Profil Draft NFL Jahmyra Gibbsa, w którym Lions wybierają go w wieku 12 lat

Sprawdź najważniejsze wydarzenia, które przyczyniły się do wspaniałego życia studenckiego pochodzącego z Detroit Jahmyra Gibbsa.

Jahmyr Gibbs rozmawiał z przyjaciółmi w czwartkowy wieczór podczas draftu do NFL, kiedy niespodziewanie zadzwonił jego telefon.

Czując się jak wielu fanów Detroit Lions, Gibbs przyznał, że był „zszokowany”, gdy otrzymał telefon, że został wybrany na 12. miejscu w klasyfikacji generalnej przez Detroit jako ich drugi biegacz w pierwszej rundzie.

„Tak, myślałem, że mam 20 lat, ponieważ taki jest nawyk biegania” – powiedział Gibbs.

Po nieoczekiwanym początku draftu, Lions wymienili szósty ogólny wybór Cardinals na numery 12 i 34. Detroit zdecydowało się zwiększyć swoją piątkę ataku z zeszłego sezonu z Gibbsem, pomimo swoich potrzeb w obronie.

The Falcons wykorzystali numer 8 w klasyfikacji generalnej w czwartek na byłej gwieździe Teksasu Bijana Robinsonaktóry jako pierwszy wrócił do pierwszej dziesiątki od czasu, gdy Saquon Barkley zajął drugie miejsce w klasyfikacji generalnej Giants w 2018 roku.

Według Draft Predictor ESPN istniało ponad 99% szans, że Gibbs był nadal dostępny jako numer 19, nie mówiąc już o numerze 12.

Ale Lions docenili osobowość Gibbsa i wszechstronną produkcję na studiach, ponieważ skończył z ponad 2100 jardami w biegu i 1200 jardami odbierającymi, zdobywając łącznie 23 przyłożenia po podzieleniu czasu w Georgia Tech (2020-21) i Alabama (2022).

„Czuję się świetnie” – powiedział Gibbs. „Nie wiedziałem, że będę krytykowany tak bardzo jak biegacz, który nie został wybrany w tej nowej erze i nowej erze NFL Draft, ale było to dla mnie bardzo szokujące.

„Ale jestem wdzięczny miastu Detroit”.

Gibbs jest najwyżej sklasyfikowanym zawodnikiem w Detroit od czasu Barry’ego Sandersa z Hall of Fame w 1989 roku. To także drugi rok z rzędu, w którym front office Lions wybrał gracza z Alabamy, który zajął 12. miejsce w klasyfikacji generalnej, po przeskoczeniu 20 miejsc z szerokiego . Przyjęcie Jamesona Williamsa w tym samym miejscu w 2022 roku.

Lions zajęli również 18. miejsce w klasyfikacji generalnej, dokonując kolejnego niespodziewanego wyboru z pomocnikiem z Iowa Jacka Campbella.

The Lions dodają Gibbsa do obszernego zaplecza, w skład którego wchodzą już D’Andre Swift i David Montgomery. Swift wkracza w ostatni rok swojego debiutanckiego kontraktu po tym, jak został wybrany w drafcie na 35. miejscu w klasyfikacji generalnej w 2020 roku, podczas gdy Montgomery właśnie podpisał trzyletni kontrakt o wartości 18 milionów dolarów z Lions na początku tego sezonu.

„Musisz spojrzeć na to na wiele sposobów” – powiedział trener Lions, Scotty Montgomery. „Dodaje wartość również w grze podaniami, co jest dużą, dużą wartością. Następnie dodajesz to do tego, co może zrobić z dynamicznego punktu widzenia w grze biegowej, a na koniec dnia sprowadza się to do wartości.

„To jedna z tych sytuacji, kiedy patrzę na nią i podoba mi się [general manager] lodówka [Holmes] I [head coach] Dan [Campbell] Spojrzeliśmy na niego, dostrzegliśmy wartość w tym młodym człowieku, to była wartość, którą oni w nim widzieli i podjęliśmy decyzję, aby go zdobyć.

READ  Aktualizacje Super Bowl LIVE: Bengale zdobywają drugie przyłożenie, aby prowadzić Barany 13-3