26 kwietnia, 2024

Cele i najważniejsze wydarzenia: Eliminacje do Mistrzostw Świata 2022 Polska 1-2 Węgry | 15.11.2021

17:56 4 godziny temu

Koniec wymiany

Relację z wygranych 1-2 Węgier nad Polską podsumowujemy w strukturze 10. meczu grupy I Eliminacji Mistrzostw Świata 2022 w Katarze. Sporty.

17:49 4 godziny temu

Liczby meczowe

17:39 4 godziny temu

Mecz się kończy

Węgry wygrały z Polską 1-2. W 37. i 80. minucie strzelili Andras Schaefer i Daniel Kostak, a w 61. minucie Carol Svitersky.

17:35 4 godziny temu

90 minut ’

Gra odbędzie się za pięć minut.

17:32 4 godziny temu

Minuta 87′.

Polska zrzuciła całą swoją drużynę na boisko na Węgrzech w poszukiwaniu gola, aby przywrócić wynik do równowagi.

17:29 4 godziny temu

84 minuty

Polska, chcąc wyrównać mecz, wychodzi grając od tyłu i stara się dotrzeć do węgierskiego gola.

17:26 4 godziny temu

Min 80 '| Cel

GOOOOAAALLL dla Węgier, strzelony przez Daniela Costaka strzałem z prawej nogi ze środka pola karnego.

17:21 5 godzin temu

75 minut

Rzut rożny do Polski po strzale Milika zniszczonym przez węgierskich obrońców.

17:17 5 godzin temu

Minuta 71′

Polska postawa po strzale spoza terenu.

17:13 5 godzin temu

67 minut

Żółta kartka dla Tomasa Ketsiory w Polsce za faul w pomocy.

17:09 5 godzin temu

Min 61 '| Cel

Gol dla Polski, zdobyty przez Carol Sviedersky.

17:06 5 godzin temu

60 minut ’

Polska nadal atakuje i otwiera pole z podaniami na boki w poszukiwaniu równowagi.

17:03 5 godzin temu

Minuta 57′.

Podejście Polski po krzyżu z prawej.

16:59 5 godzin temu

Minuta 53′.

Węgrzy mieli bardzo niebezpieczną szansę po strzale Schoena, ale bramkarz SzZesny trzymał piłkę w szachu.

16:54 5 godzin temu

49 minut

Polska miała niebezpieczną szansę po trafieniu prawą nogą Biotecha w pole karne.

16:51 5 godzin temu

Rozpoczyna się druga połowa

Obecnie Węgry wyprzedzają Polskę 0-1.

16:41 5 godzin temu

Pierwsza połowa cyfr

16:32 5 godzin temu

45 minut’

W pierwszej połowie zostanie rozegrana jeszcze jedna minuta.

16:28 5 godzin temu

Minuta 41′

Po objęciu prowadzenia Węgry kontynuowały przeszukiwanie meczu i otrzymały rzut wolny w pobliżu polskiego pola.

16:25 5 godzin temu

Min 37 '| Cel

GOOOLLLL dla Węgier, Andreas Schaefer uderza podwójną główką w polskie pole karne.

16:23 6 godzin temu

36 minut

Węgry próbują spowolnić swój postęp i zarządzać wąskim posiadaniem w środku Polski.

16:19 6 godz. temu

33 minuty

Gol padł dla Węgier po próbie dośrodkowania z Polski.

16:16 6 godzin temu

29 minut ’

Polska naciska na wzrost, ponieważ znajduje błąd w węgierskiej obronie, która strzeliła pierwszego gola w meczu.

16:13 6 godzin temu

25 minut’

Kolejny rzut rożny do Polski po ataku na prawą flankę.

16:06 6 godzin temu

21 minut

Rzut rożny do Polski po strzale Biotechu kontrolowanego przez węgierską obronę.

16:05 6 godzin temu

18 minut ’

Po długim podaniu z własnej połowy, Polska miała szansę na zdobycie bramki dla Węgier, ale była ona dobrze kontrolowana przez ochronę kibiców.

16:01 6 godzin temu

14 minut

Kiedy Polska nadal atakuje i traci piłkę, naciska na wysokość wyjścia Węgier.

15:57 6 godzin temu

10 minut ’

Postawa Polski po Biotech strzeliła w polu.

15:51 6 godzin temu

5 minut ’

Polska startuje od celu zawodów i ma ogromną obecność na boisku na Węgrzech.

15:47 6 godzin temu

Rozpoczyna się rywalizacja!

Piłka toczy się na Stadionie Narodowym w Warszawie.

15:45 6 godzin temu

Odzież

Polska wychodzi w swoim głównym mundurze; Wszystko w kolorze białym.
Węgry przychodzą w swoim głównym mundurze; Całkowicie czerwonawy.

15:41 6 godzin temu

Działania etyczne

Śpiewano hymn węgierski, a teraz śpiewa się hymn polski.

15:37 6 godzin temu

Ruchy przedmeczowe

Obie drużyny rozgrzały się na boisku Stadionu Narodowego w Warszawie.

15:28 6 godzin temu

Alternatywa – Węgry

Mydło, Spondler, Stary, Pocałunek, Koza, Kochanie, Bogaty, Podka, Bokton.

15:25 6 godzin temu

Przystawki na Węgrzech

Lista: obwodnica; Fiola, Długa, Sal; Nego, Wielki, Schafer, Wielki; Varga, Shawn; சலாய்.
Trener: Marco Rosie.

15:19 7 godzin temu

Alternatywa – Polonia

Zieliński, Szymański, Skorupski, Rybus, Placheta, Milik, Jóźwiak, Helik, Gummy, Grabara, Frankowski, Bereszyński.

15:16 7 godzin temu

Początkujący gracze w Polonii

Lista: Liceum; Kędziora, Dawidowicz, Bednarek; Pieniądze, Linnetti, Nowoczesne, Buchax; கிளிச்; Szwajcaria, piątek.
Trener: Palo Sosa.

15:11 7 godzin temu

Bądź gotów!

Jesteśmy gotowi przedstawić Wam transmisję meczu Polska-Węgry w dziesiątym dniu grupy I eliminacji europejskich do Mistrzostw Świata 2022 w Katarze.

Dzień przed 23:45

Oglądaj wyniki na żywo Polska vs Węgry

Za kilka minut podzielimy się z Wami liniami startowymi na żywo Polska vs Węgry oraz najświeższymi informacjami na temat Stadionu Narodowego w Warszawie. Nie przegap zapowiedzi na żywo meczu Polska vs Węgry oraz szczegółów komentarza VAVEL.

Dzień przed 23:40

Jak oglądać Polskę vs Węgry w telewizji i Internecie?

Jeśli chcesz oglądać mecz Polska vs Węgry na żywo w telewizji, masz do wyboru: TUDN USA.
Jeśli chcesz przesyłać strumieniowo bezpośrednio: TUDN.com i ESPN +.
Jeśli lubisz oglądać online, VAVEL USA jest dla Ciebie najlepszą opcją.

Kluczowy gracz na Węgrzech

Jednym z graczy, którego należy wziąć pod uwagę na Węgrzech, jest Adam Salai, 33-letni środkowy napastnik, który obecnie gra w niemieckim Mines 05. Do tej pory grał w sześciu meczach w europejskich eliminacjach do Mistrzostw Świata 2022 w Katarze. Strzelił dwa gole i dwie asysty.

Dzień temu 23:20

Główny gracz Polski

Jeden z najlepszych polskich piłkarzy, 33-letni Robert Lewandowski, gra obecnie w środkowym napastniku Bayernu Monachium w Niemczech. Ma osiem bramek i cztery asysty.

Dzień temu 23:15

Historia Polska vs Węgry

Łącznie obie drużyny starły się 33 razy, z dominacją Węgier z 20 zwycięstwami, pięcioma remisami i ośmioma zwycięstwami Polski.
Pod względem bramek Węgry również dominują w rekordzie Polski 43-89 bramek.

Jeden dzień temu 23:10

Prawda — Węgry

Węgry zajmują czwarte miejsce w grupie I europejskich eliminacji do Mistrzostw Świata 2022 w Katarze z 14 punktami, 9 zwycięstwami, dwoma remisami i trzema porażkami, +5 bramek, 17 straconych 12.

Dzień temu 23:05

Prawda – Polska

Polska rozegrała 9 meczów w Grupie I Eliminacji Europejskich Mistrzostw Świata 2022 w Katarze, wygrywając 6, remisując 2, tracąc 29 bramek z różnicą bramek +20 i zajmując drugie miejsce z 20 punktami. Tylko dziewięć.

Dzień temu 23:00

Mecz zostanie rozegrany na Stadionie Narodowym w Warszawie

Dzień temu 22:55

Początek wymiany

Cześć wszystkim! Zapraszamy na transmisję na żywo meczu Polska – Węgry, który obowiązuje w dziesiątym dniu europejskich eliminacji do Mistrzostw Świata 2022 w Katarze.
Nazywam się Ismail Silva i będę gospodarzem tego konkursu. Zapewniamy analizy przedmeczowe, aktualizacje wyników i wiadomości na żywo na VAVEL.