22 marca, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Były menedżer biznesowy próbuje obsłużyć „zaginionego” Kanye Westa pozwem

Gdzie jest Kanye West?

Krążą dzikie pogłoski, że artysta znany obecnie jako Ye „zaginął” – jego były menedżer próbuje wymusić na nim pozew o 4,5 miliona dolarów, Raport US Sun.

Thomas St. John, który pozywa Grzeszny raper „Gold Digger” i jego firmy Yeezy z powodu rzekomych niezapłaconych opłat, powiedział sądowi, że również nie może znaleźć odpowiedniego adresu dla Ye.

Plotki o miejscu pobytu 45-letniego potentata zaczęły krążyć po tweecie wysłanym przez Daily Loud, który napisał: „Kanye West powiedział, że zaginął i nie mógł go znaleźć [sic] tygodniami według jego byłego menedżera.

Według dokumentów uzyskanych przez serwis informacyjny, 19 grudnia St. John zabiegał o przedłużenie procesu do końca marca.

Były menedżer biznesowy podobno nie miał dostępu do zespołu prawnego Ye.

Były menedżer biznesowy Kanye Westa, Thomas St. John, próbuje faworyzować rapera pozwem o wartości 4,5 miliona dolarów w związku z rzekomymi niezapłaconymi opłatami.
Kultura CMNTY

„Pokazano nam nową kancelarię prawną dla oskarżonych, ale bez konkretnego punktu kontaktowego” – czytamy w aktach sądowych cytowanych przez US Sun.

„Później dowiedzieliśmy się w wiadomościach, że kancelaria, która została zidentyfikowana jako nowy pełnomocnik, nie była powiązana z oskarżonymi. W związku z tym nie byliśmy w stanie obsłużyć oskarżonych za pośrednictwem ich pełnomocników” – czytamy w dokumencie.

„Ogólnie rzecz biorąc, mieliśmy trudności z potwierdzeniem obecnego najlepszego tytułu Kanye Westa” — kontynuuje.

Kanye West podczas swojego zamaskowanego występu z gospodarzem Infowars i teoretykiem spiskowym Alexem Jonesem
Raper, obecnie znany jako Ye, wywołał kontrowersje pochwałami Adolfa Hitlera i antysemickimi rozważaniami.
Wojny informacyjne

„Jeśli chodzi o pana Westa, pomimo naszych najlepszych starań, nie byliśmy w stanie ustalić jego aktualnego adresu zamieszkania i dlatego nie próbowaliśmy jeszcze dostarczyć go osobiście. Zamiast tego próbowaliśmy doręczyć mu pocztą na wiele możliwych adresy”, dodaje zgłoszenie, zgodnie z gniazdem.

St. John bezskutecznie próbował służyć raperowi w jego domach w Kalifornii w Hidden Hills, Malibu i Calabasas, donosi The US Sun, powołując się na dokumenty.

„Będziemy nadal podejmować poważne i rozsądne próby służenia oskarżonym”, w tym wyznaczać „odpowiednie agencje”, które pomogą wytropić nieuchwytnego artystę.

READ  Jason Momoa przeprasza za zdjęcia Kaplicy Sykstyńskiej podczas Fast X Break — The Hollywood Reporter

John twierdzi, że nie otrzymał zapłaty za gwarantowane przez Ye 18 miesięcy pracy, mimo że pracował tylko trzy miesiące i według raportu miał otrzymać po 300 000 dolarów.

W styczniu 2022 roku Yee rzekomo stał się „pobudliwy i agresywny” i „krzyczał” na St. John’s, mówiąc, że nie chce już z nim pracować, czytamy w skardze.

W konfrontacji z właśnie podjętym 18-miesięcznym zobowiązaniem, West wypowiedział słowa: „18-miesięczny okres był bykiem – i„ Jesteś szalony, by w ogóle myśleć, że będę się tego trzymał ”- twierdzi pozew.

Ani Kanye, ani jego przedstawiciel nie odpowiedzieli na prośbę serwisu o komentarz w sprawie legalnego nagrania.

Yi był ostatnio widziany publicznie 18 grudnia, kiedy został przyłapany na zabieraniu dwójki swoich dzieci do kościoła, według The US Sun.

Raper został ostatnio uwikłany w kontrowersje związane z dziwaczną antysemicką tyradą w mediach społecznościowych. on jest też Chwała Adolfowi Hitlerowi Podczas nieprzerwanego występu z gospodarzem Infowars i teoretykiem spiskowym Alexem Jonesem.

„Widzę też dobre strony Hitlera, każdy człowiek ma wartość, którą wniósł do stołu negocjacyjnego, Zwłaszcza Hitlera,” Powiedział.

Niedawny negatywny rozgłos kosztował go lukratywne partnerstwa z najlepszymi markami, w tym Adidas i Gap.

Niemiecki producent odzieży sportowej Adidas Zerwał więzi z Yi w zeszłym miesiącu.

Został również porzucony przez Gapa, innego partnera w firmie, która sprzedawała linię odzieży Ye.

Partnerstwa Yi zostały zakończone obniżyć jego wartość netto Według Forbesa od około 2 miliardów do 400 milionów dolarów.