3 października, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Daniił Miedwiediew nie może oglądać US Open z powodu sporu Disneya z operatorem telewizji kablowej w jego hotelu

Daniił Miedwiediew nie może oglądać US Open z powodu sporu Disneya z operatorem telewizji kablowej w jego hotelu

Eduardo Munoz Alvarez/AP

Daniił Miedwiediew nie może oglądać US Open w swoim pokoju hotelowym.


Nowy Jork
CNN

Mistrz tenisa Daniił Miedwiediew rywalizuje w US Open, ale jest problem: nie może oglądać żadnego meczu na swoim telewizorze.

Gracz nr 3 i zwycięzca US Open 2021 Na poniedziałkowej konferencji prasowej po meczu ubolewał, że trwający spór między Spectrum a Walt Disney Company zmusił go do szukania alternatywnego sposobu oglądania tenisa, ponieważ jego hotel nie nadawał już ESPN.

„Nie mogę już tego oglądać w telewizji”. – powiedział Miedwiediew O turnieju tenisowym. „Nie wiem, czy to legalne, czy nielegalne, ale muszę znaleźć sposób, bo nie mogę tego oglądać w telewizji. Mam internet, może tak to nazwiecie, pirackie strony, więc oglądam tam tenis. .. Nie mam innego wyboru.

Rzecznik ESPN powiedział we wtorek, że pracują nad umożliwieniem Miedwiediewowi dostępu do aplikacji ESPN+, która transmituje mecze.

W zeszłym tygodniu kanały należące do Disneya, takie jak ESPN, zostały odebrane 15 milionom abonentów Spectrum Cable w godzinach największej oglądalności, co rozgniewało fanów próbujących oglądać mecze tenisa i futbolu uniwersyteckiego. Charter, spółka matka Spectrum, stwierdziła, że ​​Disney „nalegał na tradycyjną długoterminową umowę obejmującą wyższe ceny i ograniczoną elastyczność opakowań” oraz że Disney odrzucił propozycję odnowienia.

Dostawca telewizji kablowej twierdzi, że propozycja grupy medialnej spowodowałaby znaczny wzrost kosztów dla abonentów, którzy również byliby obciążeni kanałami, których być może nie chcieli oglądać. Tego typu ustalenia między właścicielami kanałów a dostawcami telewizji kablowej są normą od dziesięcioleci, ale pojawienie się modelu transmisji strumieniowej spowodowało nowe wyzwania dla obu stron.

„Zawarliśmy udane umowy z dostawcami płatnej telewizji wszelkiego rodzaju i wielkości w całym kraju, a ceny i warunki, których oczekujemy w ramach tego odnowienia, są ustalane na podstawie warunków rynkowych” – stwierdził Disney w oświadczeniu. „Jesteśmy zobowiązani do osiągnięcia obustronnego porozumienia uzgodnione rozwiązanie z Kartą i nakłonić ich do działania.” Dzięki nam zmniejszysz niedogodności dla ich klientów.

READ  Tua Tagoviloa ponownie wykluczył; Delfiny zaczynają się od Skylar Thompson

Poniedziałek Disneya Rozpoczął kampanię marketingową Mówiąc, że ten weekend był „frustrujący dla milionów abonentów telewizji kablowej Spectrum”, zachęcił ludzi do zapisania się na pakiet „Hulu + Live TV”, który zapewnia im dostęp do kanałów kablowych Disneya i ESPN+, gdzie wiele gier jest transmitowanych na żywo.

Jak na ironię, NY1 – lokalny kanał informacyjny dostępny w Spectrum – wyemitował we wtorek poranny program z turnieju US Open. Jednak nadawcy nie przyznali się do sporu dotyczącego przewozu ani nie wspomnieli o ironii losu, że abonenci Spectrum nie mogli oglądać tenisa w swojej usłudze kablowej.

Turniej US Open rozgrywany w Queens w stanie Nowy Jork potrwa do niedzieli.