2 grudnia, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Bad Bunny porywa fanom telefony komórkowe i rzuca nimi w barze na Dominikanie

Bad Bunny porywa fanom telefony komórkowe i rzuca nimi w barze na Dominikanie

ZŁE ZACHOWANIE: Pojawiło się drugie wideo, na którym Bad Bunny wyrywa dwa telefony komórkowe i rzuca nimi o bar chwilę po tym, jak wrzucił telefon fana do wody w wiosce wypoczynkowej na Dominikanie

  • Portorykański muzyk Bad Bunny zabrał telefony komórkowe dwóch fanów i rzucił je na podłogę w barze w La Romana na Dominikanie.
  • Do incydentu doszło po tym, jak artysta reggaeton porwał telefon kobiety, która chciała zrobić sobie z nim selfie i wrzucił urządzenie do zbiornika wodnego.
  • Bad Bunny bronił swoich działań – które były krytykowane przez fanów – mówiąc, że jego przestrzeń osobista została zignorowana, gdy fanka trzymała telefon przed jego twarzą.

Pojawiło się nagranie wideo przedstawiające moment, w którym artysta z Puerto Rico, Bad Bunny, chwycił dwa telefony komórkowe i rzucił nimi w barze na Dominikanie.

Kontrowersyjny, siedmiosekundowy klip wideo przedstawia 28-letnią gwiazdę reggaeton, która w niedzielę przedziera się przez tłum zaskoczonych klientów w salonie w śródziemnomorskiej wiosce Altos de Chavón we wschodnim mieście La Romana.

Bad Bunny, którego prawdziwe nazwisko to Benito Antonio Martínez Ocasio, szybko chwycił jeden ręczny i rzucił nim ponownie, po czym złapał drugi i przerzucił go przez tłum.

READ  Artyści wykonujący dojenie piersi na żywo w Art Basel zostali wykluczeni z wydarzenia

Incydent miał miejsce chwilę po tym, jak zdobywczyni nagrody Grammy została widziana na filmie, jak chwyta telefon komórkowy innej kobiety i wrzuca go do zbiornika wodnego pod mostem.

Portorykański artysta reggae, Bad Bunny, został skrytykowany za porwanie i rzucenie telefonami trzech fanów na Dominikanie.

Pokazano, jak Bad Bunny chwyta telefon fana i rzuca nim w barze na Dominikanie

Pokazano, jak Bad Bunny chwyta telefon fana i rzuca nim w barze na Dominikanie

Fan, którego nie rozpoznano, podszedł do Bad Bunny, aby zrobić sobie selfie, ale raper wydawał się zirytowany tłumem podążającym za nim na moście i stracił panowanie nad sobą.

Kobieta patrzyła, jak jej telefon komórkowy odpływa od niej, podczas gdy inna osoba powiedziała po hiszpańsku: „Wow, poważnie?”

Bad Bunny udał się na Twittera, aby wyjaśnić swoją wersję wydarzeń i zauważył, że czuł się lekceważony, gdy fanka trzymała telefon przed jego twarzą.

Napisał: „Osoba, która przychodzi do mnie, aby się przywitać, powiedzieć mi coś lub po prostu się ze mną spotkać, zawsze będzie miała moją uwagę i szacunek”. „Ci, którzy przyłożą mi telefon do twarzy, wezmę to za brak szacunku i tak to potraktuję”.

Fani nie powstrzymywali się od krytykowania zachowania Bad Bunny, podczas gdy inni wspierali wykonawcę.

@ColladoJccd napisał na Twitterze: „Jako osoba jesteś obrzydliwy”. Jesteś lekceważący i nierozważny w stosunku do kobiet. Ta pani zasługuje na przeprosiny, a nie kolejny obrażający ją tweet.

Bad Bunny, który świętował Sylwestra w miejscowości wypoczynkowej Altos de Chavón na Dominikanie, został skrytykowany za porwanie telefonu kobiety (na zdjęciu) i wrzucenie go do zbiornika wodnego pod mostem.

Bad Bunny, który świętował Sylwestra w miejscowości wypoczynkowej Altos de Chavón na Dominikanie, został skrytykowany za porwanie telefonu kobiety (na zdjęciu) i wrzucenie go do zbiornika wodnego pod mostem.

Bad Bunny chwyta jeden z dwóch telefonów, które zabrał fanom przy barze i rzuca je na podłogę

Bad Bunny chwyta jeden z dwóch telefonów, które zabrał fanom przy barze i rzuca je na podłogę

READ  Kevin Bacon odtwarza swój słynny taniec Footloose, aby uczcić zakończenie strajku SAG-AFTRA: „Uderz!”

„Sława przyszła do ciebie i już nie pamiętasz, że kogoś podziwiasz i emocje, które może odczuwać, gdy spotyka swojego idola” – napisał @iJhonParis na Twitterze. „Konsekwencjami sławy jest utrata prywatności i interakcji z fanami, ale czy myślisz, że staniesz się sławny i będziesz żył normalnie?”

Influencer Un Tal Fredo stanął w obronie Bad Bunny i wezwał fanów do poszanowania jego przestrzeni osobistej.

„Znormalizujmy fakt, że artyści są istotami ludzkimi i zasługują na traktowanie z szacunkiem przez cały czas” – napisał. To nie jest występ poza sceną, nie możesz go nagrywać bez ich zgody. Podejdź bliżej, przywitaj się i poproś o pozwolenie.

Inny użytkownik powiedział: „Spójrz na ludzi, to proste. Szacunek i wszystko idzie dobrze. Zdrowy rozsądek”.

Artysta czy nie, wiesz, że wszyscy jesteśmy tacy sami. Pozbycie się telefonu prawdopodobnie nie było najlepszym pomysłem, ale czy wiesz, jak to jest, gdy Twoja przestrzeń jest atakowana 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu? Wszyscy okazują tyle szacunku i miłości z ciebie.

Akcja weekendu podąża za Bad Bunny, który stał się najbardziej dochodowym artystą koncertowym w 2022 roku.

Jego najgorętsza trasa koncertowa na świecie – obejmująca 81 koncertów – przyniosła 435,38 miliona dolarów, przewyższając Ed Sheeran Divide Tour, która zarobiła 432,3 miliona dolarów w 2018 roku.

Ostatnie dwa koncerty trasy odbyły się w Mexico City 9 i 10 grudnia i pozostawiły kilkuset fanów uwięzionych przy bramkach wejściowych po tym, jak odmówiono im wstępu z powodu duplikatów lub anulowanych biletów.