3 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Aktor „The Crown” wyjaśnia, dlaczego zakończyła się jego przyjaźń z księciem Harrym: „Powiedziałem za dużo”

Aktor „The Crown” wyjaśnia, dlaczego zakończyła się jego przyjaźń z księciem Harrym: „Powiedziałem za dużo”

Gwiazda „The Crown” Dominic West opowiedział, jak spalił za sobą mosty Książę Harry Po tym jak przesadził w swoich słowach w wywiadzie sprzed lat.

W nowym odcinku programu „Sunday Morning” stacji Times Radio aktor, który najwyraźniej był bliskim przyjacielem księcia Sussex, zasugerował, że od czasu zdarzenia nie rozmawiali ze sobą.

„W pewnym sensie jesteśmy [lost touch because] „Dużo powiedziałem na konferencji prasowej, więc potem nie rozmawialiśmy” – wyjaśnił 54-letni West podczas wyemitowanego w niedzielę odcinka. Tygodnik „Nas”. Raporty.

Po tym, jak gospodyni programu Kate McCann zaprosiła go na herbatę w związku z zerwaną więzią, gwiazda „Wire” opowiedziała o podróży, którą oboje odbyli przez Antarktydę w 2013 roku z organizacją charytatywną Walking With The Wounded, aby wspierać rannych weteranów. West mówił później o podróży podczas konferencji prasowej w 2014 roku.

„Myślę, że zapytano mnie, co zrobiliśmy. [And] Co zrobiliśmy, aby uczcić, kiedy tam dotarliśmy i [I] „Prawdopodobnie powiedział za dużo” – powiedział West.

West, który gra Karola, księcia Walii, w przebojowym dramacie Netflixa, przyznał, że ich przyjaźń zakończyła się „ponad 10 lat temu”, co oznacza, że ​​nie mógł skontaktować się z 39-letnim Harrym, aby uzyskać wskazówki, jak wcielić się w swojego ojca. .

Harry nie odniósł się jeszcze do zarzutów Westa.

Na początku tego roku członek brytyjskiej rodziny królewskiej przyznał, że nie miał żadnych skrupułów przed obejrzeniem filmu „The Crown”, luźno opartego na czasach panowania jego zmarłej babci, królowej Elżbiety II, mimo że przeżył wydarzenia ukazane w rzeczywistości. życie.

„Tak, oglądałem The Crown… stary i nowszy materiał” – powiedział w The Crown. „The Late Show ze Stephenem Colbertem” W styczniu.

Po tym, jak Colbert zapytał go, czy posunął się tak daleko, że „sprawdził fakty” w serialu, Harry zażartował: „Tak, rzeczywiście to robię. A swoją drogą, to kolejny powód, dla którego tak ważne jest prawidłowe przedstawienie historii”.

READ  Kurt Sawers Joe Millionaire jest już podzielony na ostatecznego zwycięzcę

Powiązany…