24 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Andre Lima z UFC otrzymuje tatuaż ze śladem ugryzienia w nagrodę od Dany White’a

Andre Lima z UFC otrzymuje tatuaż ze śladem ugryzienia w nagrodę od Dany White’a

MMA

Ludzie cały czas robią sobie tatuaże upamiętniające wyjątkowe chwile. Ale nowy tatuaż Andre Limy może zwyciężyć.

Lima walczyła z Igorem Severino na UFC Fight Night w Las Vegas w sobotni wieczór, kiedy Severino, który debiutował w UFC, został zdyskwalifikowany w połowie walki za ugryzienie Limy w ramię.

Wezwano lekarza Komisji Lekkoatletycznej stanu Nevada, aby zbadał znak. Kiedy zdecydował, że to rzeczywiście ślad po ugryzieniu, sędzia Chris Tognoni machnął ręką i przerwał walkę.

Jednak Lima chciała inaczej zapamiętać walkę i użądlenie.

W sobotni wieczór na Instagramie zamieścił zrzut ekranu do relacji Dany White'a, na którym widać jego ramię z wytatuowanym na stałe śladem ugryzienia, dokładnie w miejscu ugryzienia Limy.

Nowy tatuaż Andre Limy
Andre Lima pokazuje ślad po ugryzieniu Zuffa LLC za pośrednictwem Getty Images

Lima nie czekała nawet dnia, żeby zdecydować się na tatuaż przedstawiający ugryzienie i mówiący: „Mam bonusowy cholerny kawałek”.

Dyrektor generalny UFC, Dana White, powiedział, że pierwotnie miał zamiar dać Limie premię w wysokości 25 000 dolarów, ale po obejrzeniu tatuażu powiedział, że da Limie 50 000 dolarów.

Severino, który poniósł pierwszą porażkę w karierze, również został zwolniony z UFC.

Zbliżenie na ślad ugryzienia na lewym ramieniu Andre Limy. Zuffa LLC za pośrednictwem Getty Images
Igor Severino podczas sobotniej walki w UFC z Andre Limą. Zuffa LLC za pośrednictwem Getty Images

„To było dwóch niepokonanych, wschodzących zawodników” – powiedział White powiedział reporter sportów walki Kevin Iole W wiadomości tekstowej. „Jeśli poczujesz się sfrustrowany i chcesz wycofać się z walki, jest na to wiele sposobów, ale najgorsze, co możesz zrobić, to ugryźć przeciwnika. Teraz zostaniesz skaleczony i stracisz największą szansę w swoim życiu Nie wspominając już o tym, że będzie miał poważne problemy z Radą Bezpieczeństwa Narodowego”.

Załaduj więcej…READ  Bulls tracą 21 punktów i przegrywają z Nets po czwartej porażce z rzędu z NBC Sports Chicago


https://nypost.com/2024/03/24/sports/ufcs-andre-lima-gets-bite-marks-tattooed-bonus-from-dana-white/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania