18 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

AliExpress otwiera centrum logistyczne w Polsce

Warszawski Dziennik Biznesowy

piątek, 15 października 2021, 13:15

Arsene Krasnowski / Shutterstock.com

AliExpress, globalna platforma e-commerce należąca do Alibaba Group, ogłosiła zakończenie budowy pierwszego niezależnego centrum logistycznego w Polsce i rozpoczęcie działalności.

Według Warsaw Business Journal, centrum logistyczne powstało we współpracy z Kenią, oddziałem logistycznym zakładu.

AliExpress, który wysyła towary bezpośrednio z Polski do magazynu, pełni rolę centrum kompletacji i jest największą inwestycją infrastrukturalną AliExpress w regionie Europy Środkowo-Wschodniej (CEE). Centrum logistyczne, zlokalizowane w pobliżu dz, ma łączną powierzchnię 10 tys.

Zamówienia wysłane z Centrum Logistycznego zostaną dostarczone na terenie całej Polski w ciągu 3 dni od gwarancji, a część zamówień będzie musiała dotrzeć do największych miast następnego dnia. Lokalizacja centrum będzie wykorzystywana do obsługi okolicznych rynków, takich jak Czechy, Austria, Słowacja i Niemcy.

Wesprzyj Budapest Business Journal

Tworzenie czasopisma godnego tej nazwy to kosztowna sprawa. Przez 27 lat wiadomości biznesowe, współpracując z wydawcami, redaktorami i reporterami Budapest Business Journal, dostarczały Ci rzetelnych informacji, prawdy, dokładności, bez obaw i życzliwości.

Firmy prasowe na całym świecie zmagały się ze znalezieniem modelu biznesowego, który pozwalałby im na dalsze doskonalenie się bez uszczerbku dla ich wydajności. Ostatnio niektórzy testowali pomysł zaangażowania swoich najważniejszych partnerów, swoich czytelników.

Chcemy dać taką samą możliwość naszym czytelnikom. Zapraszamy do pomocy w dostarczaniu wysokiej jakości dziennikarstwa biznesowego, którego potrzebujesz. Naciśnij nasz przycisk Support BBJ i możesz wybrać, jak często i jak często przesyłasz nam swoje wpisy.

READ  Gomez rozwija się w Polsce | Handel detaliczny i wypoczynek międzynarodowy